Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

10 сесія

25.06.2021 р.

 

 1. Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  №54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік» та затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих у  міжсесійний період.

 1. Про встановлення місцевих податків  і зборів на території Піщанської селищної територіальної громади.

 1. Про   затвердження положення  та тарифів  на  платні  соціальні  послуги   на  2021 рік,  що  надаються    КЗ  «Центр надання соціальних послуг»   Піщанської селищної  ради.   

 2. Про затвердження Програм з інфекційного контролю.  

 1. Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської  селищної ради на 2021 рік та Звіту про виконання фінансового плану  за 1 квартал 2021 року   комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської  селищної ради.

 1. Про зменшення статутного капіталу, доповнення видів економічної діяльності затвердження Статуту  Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 1. Про внесення змін в структуру  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської  селищної ради.

 1. Про затвердженого фінансового плану на 2021 рік  із змінами комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня»  Піщанської селищної ради. 

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І квартал 2021 рік   комунального некомерційного підприємства  «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради. 

 1. Про зменшення розміру статутного капіталу та внесення змін і затвердження в новій редакції  Статут комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.

 1. Про затвердження Положення  про оренду комунального майна Піщанської селищної територіальної громади.

 2. Про затвердження Положення про цільовий фонд Піщанської селищної ради на період 2021-2025 роки. 

 1. Про перепрофілювання (зміну типу)  та зміну назви комунального закладу «Заклад загальної  середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Яворівка»  Піщанської селищної ради у комунальний заклад «Яворівська гімназія»  Піщанської селищної ради.

 1. Про припинення діяльності  комунального закладу «Заклад дошкільної освіти  «Ромашка» (дитячий садок)  с.Рудницьке Піщанської селищної ради шляхом ліквідації.

 1. Про припинення діяльності  комунального закладу «Заклад дошкільної освіти  «Сонечко» (дитячий садок)  с.Городище Піщанської селищної ради шляхом ліквідації.

 1. Про припинення діяльності   комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Городище»  Піщанської селищної ради шляхом ліквідації.

 1. Про припинення діяльності  комунального підприємства «Піщанська дирекція кіновідеомережі»  Піщанської селищної ради шляхом ліквідації.

 1. Про безоплатну передачу майна та активів  з балансу  Піщанської селищної ради на баланс відділів та установ Піщанської селищної ради. 

 1. Про перейменування провулку с. Козлівка.

 1. Про перейменування вулиць с.Миролюбівка та с. Городище.

 1. Про резервування земельних ділянок для учасників АТО/ООС на території Піщанської селищної ради (Яворівська сільська рада, Миролюбівська сільська рада, Ставківська сільська рада).

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сухині Василю Миколайовичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Твердохліб Наталії Валеріївні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шигиді Тамарі Володимирівні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стояну Віктору Володимировичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Вірі Ісаківні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Самоляк Наталі Сергіївні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сорокову Анатолію Пантелеймоновичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жвавому Андрію Олександровичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Десятнику Анатолію Івановичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Горобцю Андрію Павловичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Охрімовському Артему Миколайовичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондару Дмитру Семеновичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голді Сергію Михайловичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Загрійчуку Михайлу Степановичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ганган Надії Миколаївні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимошенко Ніні Михайлівні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чуприні Тетяні Павлівні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кучеру Василю Андрійовичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поповіченко Галині Василівні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стрільцю Віктору Івановичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тучиній Лідії Дем’янівні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тучиній Лідії Дем’янівні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Броварній Тетяні Миколаївні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Перевозняк Світлані Григорівні.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Леську Василю Никифоровичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Курінній Ліні Вікторівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Гнатюку Віталію Вікторовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Римару Роману Вікторовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Свідрук Анастасії Анатоліївні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Цісару Івану Олексійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Баланюк Анастасії Анатоліївні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Діхтяру Віктору Михайловичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Кучерявій Людмилі Василівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Крижановському Артуру Геннадійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Красюку Володимиру Валерійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Білан Сніжані Валеріївні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Варикаш Тетяні Сергіївні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Поповій Любові Володимирівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Барановській Людмилі Олексіївні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Смоквиній Ірині Вікторівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Вахновській Юлії В’ячеславівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Грегулу Юрію Миколайовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Поліщуку Володимиру Івановичу

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Попову Олександру Анатолійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Дробенюк Людмилі Анатоліївні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Почтар Людмилі Артемівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Петренко Валентині Миколаївні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Шигиді Надії Арсенівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Рашкован Ірині Василівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Тимощуку Володимиру Васильовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Карабашову Миколі Васильовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Бевзі Андрію Васильовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Житкевичу Сергію Сергійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Хибовському Ярославу Юрійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Володавському Віктору Володимировичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Слободянюку Михайлу Миколайовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Барановській Наталі Анатоліївні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Коцанюку Євгену Сергійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Стасюку Юрію Сергійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Юзькову Руслану Володимировичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Андріїшиній Ганні Кирилівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Вівсяному Олександру Григоровичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Шигиді Тамарі Володимирівні.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Попову Анатолію Афанасійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Косовському Олександру Григоровичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Стояну Олександру Павловичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Свідзінському Віктору Вадимовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Безверхому Петру Ільковичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Стефанишену Олександру Олеговичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Рудому Дмитру Юрійовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Свідруку Олександру Васильовичу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Кушніру Вадиму Володимировичу.

 1. Про припинення права користування земельної ділянки гр. Прокопишиного Леоніда Івановича.

 1. Про припинення права користування земельної ділянки гр. Дашковецької Оксани Павлівни.

 1. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки ПП «СК «Продторг 2006».

 1. Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Дідур Яні Олегівні.

 1. Про передачу земельної ділянки в оренду ФОП Шостак В.О.

 1. Про замовлення поновлення технічної документації із нормативно грошової оцінки земель населених пунктів с.Дмитрашківка, с.Миколаївка, смт Піщанка, смт Рудниця.

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів: смт Піщанка, с.Миролюбівка, с.Ставки, с.Яворівка, смт Рудниця, с.Рудницьке, с.Городище, с.Чорномин, с.Козлівка, с.Попелюхи, с.Рибки.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Чернобіль Богдану Миколайовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Могильникову Василю Миколайовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Чернобіль Валерії Едуардіївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Степацькому Миколі Пилиповичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Гандзію Євгенію Ярославовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Каневському Андрію Анатолійовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Чоботарському Володимиру Івановичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Самоляку Василю Івановичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Почтаренку Івану Олександровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Гринишиній Людмилі Іванівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Рябову Ігорю Олександровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Савчук Наталії Петрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Самохвалу Валерію Олександровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Густяковій Наталії Олегівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Савчуку Віталію Олеговичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Багрій Уляні Павлівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Щербатій Ірині Анатоліївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Шпильовій Тетяні Терентіївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Кирсановій Юлії Федорівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Бойку Івану Васильовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Чорному Анатолію Петровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Марачу Олександру Ігоровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Дідур Яні Олегівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Сторож Оксані Олександрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Снігур Насті Олександрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Широкій Оксані Миколаївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Пазюк Тамарі Дмитрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Галянт Зої Максимівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Крижанівській Марині Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Косташенко Ірині Василівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради дирекції КЗ «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Дмитрашківка» (вулиця Шевченка, 60).

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради дирекції КЗ «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Дмитрашківка» (вулиця Шевченка, 80).

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради дирекції КЗ «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Дмитрашківка» (вулиця Молодіжна).

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Ковальчук Тетяні Віталіївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Королюк Наталі Ігорівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Щербатій Оксані Михайлівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Романенку Володимиру Павловичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Шамрай Валентині Михайлівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Скрипнику Костянтину Сергійовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Косаренко Юлії Олександрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Бойку Ігорю Івановичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Шереметі Мар’яні Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Сухині Роману Васильовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Багрію Павлу Миколайовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Сторожук Ніні Миколаївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Кучер Ірині Миколаївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Каленяк Ользі Іванівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Шпатар Олені Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Сухині Олені Юріївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Ковалишену Руслану Володимировичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Слободянюк Катерині Іванівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Бурдейній Людмилі Віталіївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Чудак Наталії Іванівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Косаренко Світлані Анатоліївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Саїнчук Валентині Іванівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Білик Ользі Віталіївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Мазур Оксані Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Цвігун Василю   Михайловичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Килівник Ірині Василівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Слободянюк Людмилі Сергіївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Осадчук Галині Данилівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Осадчуку Олександру Володимировичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Скакун Вікторії Олександрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Вінявській Ользі  Олександрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Хлівнюку Олегу Івановичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Хлівнюк Тетяні Іванівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Антоновській Ользі Олегівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Веселовській Оксані Олегівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Маналатій Людмилі Вікторівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Івашковській  Вікторії Олександрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Шереметі Ігорю Олександровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Галянт Олені Іванівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Малішевській Інні Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Ковтюк Тетяні Миколаївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Коваль Раїсі Петрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Верлан Марії Петрівні.

 2. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Недбалюку Василю Федоровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Недбалюк Аллі Іванівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Заведії Ніні Михайлівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Євсеєнко Миколі Івановичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Віннічук Оксані Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Віннічук Володимиру Володимировичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Гончар Любові Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Дідуру Анатолію Степановичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Сплодитель Олені Іванівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Пастуховій Аліні Василівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Барабаш Оксані Миколаївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Поворознюк Людмилі Олексіївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Поворознюк Володиру Миколайовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Зайцевій Діні Василівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Ламновій Альоні Петрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Довгань Галині Ігорівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Слободянюк Марині Вікторівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Слободянюк Руслані Олександрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Слободянюк Тетяні Дмитрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Хіміч Любові Анатоліївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Король Раїсі Миколаївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Столярик Лідії Яківні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Дердюк Тетяні Анатоліївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Королюку Сергію Олександровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Пономаренку Євгену Ігоревичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Шевчук Ользі Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Каушан Антоніні Анатоліївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Слободянюк Іллі Олександровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Федонюку Леоніду Петровичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Дарчук Галині Петрівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Марущак  Людмилі Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Гуйван Марії Антонівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Лаптєвій Ользі Миколаївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Рибоньці Ользі Володимирівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Густенку Сергію Сергійовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Лупійчуку Максиму Сергійовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Лупійчук Вікторії Олегівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Густенко Марині Валеріївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Волкогон Віталію Миколайовичу.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Дяденюк Галині Федорівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Гринишиній Юлії Вікторівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Пановій Марині Ігорівні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Грушко Олені Анатоліївні.

 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Віннічуку Сергію Володимировичу.

 2.  «Про звернення депутатів Піщанської селищної ради Тульчинського району Вінницької області   до Верховної Ради України щодо невідкладного прийняття проекту закону № 5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

 1. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради до Тульчинської районної ради та Тульчинської райдержадміністрації

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора