1. Про обрання секретаря засідання позачергової сорок сьомої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про внесення змін до рішення 19 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.01.2022 року №1239 «Про Програму забезпечення національного спротиву на території  Піщанської селищної ради на 2022-2024 роки». Додаток.

3. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів у 2024 році  (Управлінню будівництва Вінницької обласної  військової (державної) адміністрації). Договір.

4. Про внесення змін до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами). Додатки.

5. Про  безоплатну передачу  комунального майна з балансу  Піщанської селищної ради  на праві оперативного управління, що передається до відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Піщанської селищної ради. Додаток.

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.