Секретар селищної ради

Міщенко Володимир Володимирович

Фото без описународився 9 вересня 1974 року в  м.Гайсин, Вінницької області.

Відомості про освіту: Освіта вища. В 1995 році закінчив Полтавський кооперативний інститут за спеціальністю економіка підприємства та отримав кваліфікацію економіста - організатора.

Відомості про трудову діяльність:

1995р.:  ревізор Піщанської районної споживчої спілки;

1995 - 1996р.:  строкова військова служба в Збройних Силах України;

1997 - 2000 р.: ревізор - інспектор фінансового відділу Піщанської районної державної адміністрації;

2000 - 2005 р.: начальник відділу виробничої сфери фінансового управління Піщанської районної державної адміністрації;

2005 - 2014 р.: начальник відділу прогнозування та аналізу доходів фінансового управління Піщанської районної державної адміністрації;

2014 р. – 2020 р: заступник голови Піщанської районної ради Вінницької області.

2020 р: секретар Піщанської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.

Відомості про громадську роботу: депутат Піщанської районної ради 5, 6, 7  скликання, депутат Піщанської селищної ради 8 скливання.

Партійність: Член  Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина».

Сімейний стан: одружений, має доньку.

Адреса місця проживання: 24700 Вінницька область, Тульчинський район, смт.Піщанка.