Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

45 сесія

1. Про обрання секретаря засідання чергової сорок п’ятої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про звіт Піщанського селищного голови  за 2023 рік. Звіт.

3. Про внесення змін  до рішення 4 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 12.02.2021 року №61  «Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки». Додатки.

4. Про затвердження Програми підвезення учнів Комунального закладу «Піщанський навчально-реабілітаційний центр» Вінницької обласної Ради на 2024-2026 роки. Програма.

5. Про внесення змін до «Програми підтримки Захисників і Захисниць України та членів  сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2021-2025 роки» (в новій редакції). Програма.

6. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (27 державна пожежно-рятувальна частина (смт Піщанка) 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Вінницькій області (смт Крижопіль)). Договір.

7. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Головне управління національної поліції у Вінницькій області). Договір.

8. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Державній установі «Центр пробації» у Вінницькій області). Договір.

9. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Управління Служби безпеки України у Вінницькій області). Договір.

10. Про внесення змін до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік». Додатки.

11. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Ромашка» (дитячий садок) с. Дмитрашківка Піщанської селищної ради» на 2024-2028 роки. Стратегія.

12. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Малятко» (дитячий садок) с. Миролюбівка Піщанської селищної ради» на 2024-2028 роки. Стратегія.

13. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Райдуга» (ясла-садок) смт Піщанка Піщанської селищної ради» на 2024-2028 роки. Стратегія.

14. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Ластівка» (дитячий садок) смт Рудниця Піщанської селищної ради» на 2024-2028 роки. Стратегія.

15. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Берізка» (дитячий садок) с. Трудове Піщанської селищної ради» на 2024-2028 роки. Стратегія.

16. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Горобинка» (дитячий садок) с. Чорномин Піщанської селищної ради» на 2024-2028 роки. Стратегія.

17. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Дмитрашківський ліцей» Піщанської селищної ради на 2024-2028 роки. Стратегія.

18. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Миролюбівський ліцей» Піщанської селищної ради на 2024-2028 роки. Стратегія.

19. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Піщанський ліцей №1» Піщанської селищної ради на 2024-2028 роки. Стратегія.

20. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Піщанський ліцей №2» Піщанської селищної ради на 2024-2028 роки. Стратегія.

21. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Рудницький ліцей» Піщанської селищної ради на 2024-2028 роки. Стратегія.

22. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Ставківська гімназія» Піщанської селищної ради на 2024-2028 роки. Стратегія.

23. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Чорноминський ліцей» Піщанської селищної ради на 2024-2028 роки. Стратегія.

24. Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Яворівська гімназія» Піщанської селищної ради на 2024-2028 роки. Стратегія.

25. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану за 2023 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради. Звіт.

26. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради на 2024 рік. Фінансовий план.

27. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану за 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради. Звіт.

28. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» за 2023 рік. Звіт.

        29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Вахновському В`ячеславу Анатолійовичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гончару Володимиру Станіславовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Лобачевській Надії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Огірчук Вірі Корніївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Полішевському Івану Сергійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Сухині Антоніні Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Ткачук Тетяні Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Легедану Петру Івановичу, Бондар Світлані Петрівні, Легедан Оксані Петрівні, Легедану Анатолію Петровичу, Легедану Миколі Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Капустяну Віктору Степановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Рудій Тамарі Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Склярук Анастасії Олександрівні (1). 

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Склярук Анастасії Олександрівні (2). 

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Склярук Анастасії Олександрівні (3). 

42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Мазур Олені Миколаївні.

43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Мазуру Віталію Михайловичу.

44. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ФГ «Васалатій».

45. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ФГ «ОТ Вікторія 20».

46. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «КОМПАНІЯ ОРТУС» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язані з користуванням надрами.

48. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення смт Рудниця Піщанської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду СФГ «Каїта В.П.». Додаток.

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора