28.01.2022 р.

1. Про звіт Піщанського селищного голови за 2021 рік.
  2. Про Програму забезпечення національного спротиву на території Піщанської селищної ради на 2022-2024 роки. Додаток
  3. Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів (безкоштовно) комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг»  Піщанської селищної ради.
  4. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників на 2022-2024 роки. Додаток
  5. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Піщанської селищної ради 8 скликання». Додаток.
  6. Про  затвердження Положень  про структурні підрозділи апарату  Піщанської селищної ради. Додаток.
  7. Про введення ставок асистентів вчителів в комунальному закладі «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Миролюбівка»  Піщанської селищної  ради.
  8. Про введення ставки асистента вчителя в комунальному закладі «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт Рудниця»  Піщанської селищної  ради.
  9. Про припинення селищних, сільських виборчих комісій шляхом ліквідації.
  10. Про передачу транспортних засобів.
  11. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради до Президента України В.Зеленського, Голови Служби безпеки України І.Баканова, Генерального прокурора І.Венедіктової, Міністра внутрішніх справ України Д.Монастирського, виконувача обов’язків Директора Державного бюро розслідувань О.Сухачова щодо необхідності посилення боротьби з колаборантами.
  12. Про надання дозволу відділу комунальної власності містобудування, архітектури,  ЖКГ та благоустрою Піщанської селищної ради на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва розвідувально-експлуатаційної свердловини для водопостачання с-ща Трудове та с-ща Миколаївка в межах с. Дмитрашківка

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного