23.12.2022 року

Про затвердження Програми «Екологічний розвиток Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки». Додаток

Про затвердження Програми «Розвиток житлово-комунального господарства Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки». Додатки

Про бюджет Піщанської селищної територіальної громади на 2023 рік. Додатки.

Про взяття на баланс відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради криниць та каптажів громадського користування. Додаток.

Про внесення змін до видів економічної діяльності КВЕД Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради.

Про виведення з штату спортивного залу с. Дмитрашківка штатної одиниці спортивного інструктора та введення до штатного розпису комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Піщанської селищної ради додаткову штатну одиницю тренера-викладача з футболу.

Про погодження наміру передачі в оренду майна комунальної власності.

Про умови оплати праці селищного голови.

Про умови оплати праці секретаря селищної ради.

Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Піщанської селищної ради та її виконавчих органів на 2023 рік. Додаток.

Про передачу транспортних засобів з балансу відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради на баланс Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради. Додаток.

Про передачу на баланс Комунальному підприємству «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади. Додатки.

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного