Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

6 сесія

                                                                                                        11 березня 2021 року

 

1. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Дмитрашківка» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

2. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Миролюбівка» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

3. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 смт Піщанка» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

4. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 смт Піщанка» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

5. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Рудниця» Піщанської селищної радив новій редакції.

 

6. Про зміну засновника, назви та затвердженнят Статуту Опорного навчального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Чорномин» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

7. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Яворівка» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

8. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Городище» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

9. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Рудницьке» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

10. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Ставки» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

11. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад позашкільної освіти «Будинок школярів та юнацтва» Піщанської селищної ради» в новій редакції.

 

12. Про зміну засновника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Піщанської районної ради, назви та затвердження Статуту в новій редакції.

 

13. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

14. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Центр культури і дозвілля»Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

15. Про зміну засновника комунального закладу «Дитяча музична школа ім. П.Муравського» Піщанської селищної ради, назви та затвердження Статуту в новій редакції.

 

16. Про зміну засновника та затвердження Статуту комунального підприємства «Піщанська дирекція кіновідеомережі» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

17. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Публічна Бібліотека Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

18. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту   комунального закладу  «Музей П. Муравського» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

19. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Краєзнавчий музей» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

20. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

21. Про прийняття до сфери управління  та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Піщанський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»  в новій редакції.

 

22. Про прийняття до сфери управління  та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної  ради» в новій редакції.

 

23. Про прийняття до сфери управління  та затвердження Положення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Піщанської селищної ради в новій редакції.

 

24. Про прийняття до сфери управління  та затвердження Статуту комунального підприємства «Побутовець» в новій редакції.

 

25. Про селищну   програму будівництва, ремонту та утримання вулично - дорожньої мережі та підвищення безпеки дорожнього руху на території Піщанської селищної ради  на  період з 2021-2023 роки.

 

26. Про Програму  «Питна вода селищ та сіл  Піщанської  селищної  ради на 2021-2025 роки»

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора