Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

13 сесія I пленарне засідання

14.09.2021 р.

 

 1. Про внесення змін до додатку 6 рішення 10 сесії селищної  ради  8 скликання від 25 червня 2021 року №216 «Про встановлення місцевих податків і зборів на  території  Піщанської  селищної територіальної  громади».

 2. Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  № 54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік». 

 3. Про затвердження Плану модернізації  та оптимізації  мережі закладів освіти  Піщанської селищної ради на 2021-2022 роки.

 4. Про внесення змін до додатку  №2  «Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської селищної ради на 2021- 2024 роки», затвердженої рішенням 2 сесії 8 скликання від 21.12.2020р. №34.

 5. Про втрату чинності рішення №225 від 25 червня 2021 року «Про затвердження Положення «Про оренду комунального майна Піщанської селищної територіальної громади».

 6. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.

 7. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану за ІІ квартал (І півріччя) 2021 року.

 8. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І півріччя 2021 року комунального некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради.

 9. Про безоплатну передачу нерухомого майна у комунальну власність з балансу відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради на баланс відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Піщанської селищної ради.

 10. Про безоплатну передачу майна з балансу Піщанської селищної ради на баланс служби у справах дітей Піщанської селищної ради.

 11. Про реалізацію соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

 12. Про ліквідацію комунального підприємства «Піщанська лазня»  Піщанської селищної ради.

 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Аліксєєвій Любові Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01).

 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Куришевій Тамарі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01).

 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Філіпову Віктору Миколайовичу для розміщення та експлуатації будівель та споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (12.08).

 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Рябокінь Марії Романівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Козак Вірі Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Яловенчику Івану Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Миронюку Івану Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Ходаківській Оксані Олексіївні, Кушнір Галині Олексіївні, Кушнір Володимиру Петровичу, Кушнір Таїсії Володимирівні, Валігурській Вірі Федорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01).

 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Гевелю Павлу Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01).

 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Валюжевичу Віталію Валерійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 23. Про затвердження технічної документації із землеустроющодо поділу земельної ділянки гр. Бабій Галині Яківні та Матущаку Володимиру Яковичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Стрільцю Віктору Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Ткач Надії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01).

 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Ковалишену Володимиру Степановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01).

 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Пустовіту Івану Терентійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення селянського господарства (01.03).

 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Подолянчук Лідії Арсеніївни для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення селянського господарства (01.03).

 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Кришталь Марії Кирилівні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення селянського господарства (01.03).

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Завроцькому Михайлу Петровичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гандзій Людмилі Миколаївні, гр. Гандзію Олександру Валерійовичу, гр.  Гандзію Миколі Валерійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кланцатій Антоніні Іванівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Каленяку Едуарду Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свідзінській Світлані Василівнідля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Московчуку Олексію Васильовичудля розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (12.11).

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Князькому Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бородатому Володимиру Івановичудля ведення особистого селянського господарства (01.03).

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Булхаку Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сачуку Ростиславу Володимировичудля ведення особистого селянського господарства (01.03).

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голованенку Віталію Олександровичудля ведення особистого селянського господарства (01.03).

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мосюку Володимиру Васильовичудля ведення особистого селянського господарства (01.03).

 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рибницькому Олександру Федоровичудля ведення особистого селянського господарства (01.03).

 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойчуку Євгену Валерійовичудля ведення особистого селянського господарства (01.03).

 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойчуку Ярославу Валерійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Воропаєвій Аллі Анатоліївні та гр. Лісецькій Людмилі Пилипівні для ведення особистого селянського господарства (01.03)

 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пазюку Сергію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Мельнику Володимиру В’ячеславовичу та гр. Гичці Володимиру Федоровичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчуку Івану Павловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скляруку Віктору Даниловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Коцанюку Юрію Олександровичудля ведення особистого селянського господарства (01.03).

 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сауляку Трохиму Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Станкевичу Мирославу Сергійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).  

 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коліснику Сергію Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чорненькій Марії Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Смаглію Петру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Миронюку Івану Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шкрабі Лідії Семенівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Раїнчук Світлані Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Тиворському Віктору Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Коцанюку Олександру Тимофійовичудля ведення особистого селянського господарства (01.03).

 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Зеленецькому Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Зеленецькій Яні Петрівні для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Зеленецькій Євдокії Павлівні для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Витикач Олесі Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Витикачу Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Сольвар Вікторії Василівні для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мазур Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Дідуру Ігорю Івановичу для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Нестеренко Олесі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Туніченку Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Гріщенку Вячеславу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Христичу Анатолію Івановичу для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Христич Олені Володимирівні для ведення особистого селянського господарства (03.01).

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора