Оголошення конкурс

Про оголошення конкурсів на посади керівників комунальних закладів «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 смт Піщанка» Піщанської селищної ради та «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Миролюбівка» Піщанської селищної ради та затвердження складу конкурсної комісії (розпорядження)

Протокол № 1                                                                                 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу «ЗЗСО І-ІІІ ст.. № 2 смт Піщанка» Піщанської селищної ради та на керівника комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Миролюбівка» Піщанської селищної ради (додається)

Протокол № 2                                                                                     засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника КЗ "ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 смт. Піщанка" Піщанської селищної ради та на керівника  КЗ "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Миролюбівка" Піщанської селищної ради (додається)

Про оголошення конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Краєзнавчий музей» Піщанської селищної ради та затвердження складу конкурсної комісії (розпорядження)

Протокол № 1

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу «Краєзнавчий музей» Піщанської селищної ради (додається)

Протокол № 2

Протокол

засідання лічильної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу «Краєзнавчий музей» Піщанської селищної ради (додається)

Підсумки голосування конкурсу на посаду керівника комунального закладу "Краєзнавчий музей" Піщанської селищної ради