Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

9 сесія

                                                                                                                                                                                                        28.05.2021р.

 1. Про затвердження Статуту комунального підприємства «ПІЩАНКА-ВОДОКАНАЛ» в новій редакції.
 1. Про перейменування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Піщанської селищної ради та затвердження Положення в новій редакції. 
 1. Про програму підтримки учасників антитерористичної операції  та членів їх сімей на 2021-2025 роки.
 1. Про програму благоустрою Піщанської селищної ради на 2021-2023 роки.
 1. Про Комплексну програму захисту населення і території Піщанської селищної ради у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки.
 1. Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів комунальної власності Піщанської територіальної громади.
 1. Про відкриття інклюзивної групи та введення ставки асистента вихователя ЗДО «Райдуга» (ясла - садок)  смт.Піщанка  Піщанської селищної  ради.
 1. Про внесення змін до рішення № 46 від 21.12.20 року  2 сесії 8 скликання  Піщанської селищної ради «Про затвердження Положення про старосту».
 1. Про затвердження описів, абрисів гербових номерних печаток Піщанської селищної ради  та їх виготовлення.
 1. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу «Публічна бібліотека» Піщанської селищної ради.
 1. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Піщанської селищної ради.
 1. Про ліквідацію виборчої дільниці в с-щі Миколаївка Піщанської селищної ради.
 1. Про затвердження проєктно-кошторисної документації  «Монтаж системи  пожежної сигналізації та оповіщення людей при пожежі  в Комунальному закладі «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 смт Піщанка» Піщанської селищної ради за адресою вул. Центральна, 46, смт Піщанка   Тульчинського району».
 1. Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт харчоблоку в Комунальному закладі «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 смт Піщанка» Піщанської селищної ради за адресою вул. Центральна, 46, смт Піщанка  Тульчинського району».
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Погодічевій Марії Іванівні.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коломійцю Володимиру Васильовичу.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левенець Тетяні Миколаївні.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бершадської Євгенії Пантелеймонівни.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Васильківському Івану Івановичу.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гринишиній Людмилі Іванівні.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Перепелиці Анастасії Олексіївні.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Степко Інні Вікторівні.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Болюх Федори Захарівни.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Болюх Федори Захарівни.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ратушняку Миколі Степановичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Дерев`янко Риммі Борисівні.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Шпильовому Василю Михайловичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Доцуленко Любові Василівні.
 1.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Куліш Тетяні Петрівні.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Науменку Анатолію Миколайовичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Ткачу Олександру Анатолійовичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Соломончуку Миколі Андрійовичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. П`ятківському В`ячеславу Івановичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельноъ ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Пантелейчуку Олександру Миколайвичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельноъ ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Табачуку Олександру Сергійовичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Стрельнікову Віктору Віталійовичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Стрельнікову Віталію Вікторовичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Рашкован Василю Йосиповичу.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Науменко Неонілі Петрівні.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Кривій Тетяні Вікторівні.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Криворучко Віктор Іванович.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Гуцол Валентині Іванівні.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Кушнір Наталії Григорівні.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  на території Піщанської селищної ради гр. Малюті Сергію Миколайовичу.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Кучер Ірині Миколаївні.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Притулі Тамарі Василівні.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Складаному Олександру Олександровичу.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Книш Ларисі Петрівні.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Раїнчук Світлані Іванівні.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Козьмі Ніні Іванівні.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Бондурівському Ігору Анатолійовичу.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Тучиній Лідії Дем`янівні.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Коновець Андрію Михайловичу.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Гандзій Олександру Валерійовичу.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Гандзій Миколі Валерійовичу.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Гандзій Людмилі Миколаївні.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Сторожук Костянтину Миколайовичу.
 1. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Піщанської селищної ради гр. Пустовіту Василю Івановичу.
 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  надання в оренду ФГ «Благо СМС».
 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  надання в оренду СВКП «Піщанський».
 1. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 1. Про припинення права користування земельними ділянками Підприємства Державної кримінально-виконавчої служби (№59).
 1. Про припинення права користування земельною ділянкою ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.
 1. Про продовження терміну дії договорів оренди землі гр. Філіпову Віктору Миколайовичу.
 1. Про продовження терміну дії договорів оренди землі ФГ «ВІТЯЗЬ-ПЛЮС».
 1. Про продовження терміну дії договорів оренди землі гр. Крижанівській Марині Володимирівні.
 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на право власності гр. Раїнчук Світлані Іванівні.
 1. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Суслику Роману Петровичу.
 1. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки ПрАТ «ПлазмаТек».
 1. Про внесення змін до договорів оренди землі СВКП «Піщанський».
 1. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Юрченко Денису Андрійовичу.
 1. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Юрченко Любові В`ячеславівній.
 1. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Сауляк Тетяні Володимирівні.
 1. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Атаманець Анастасії Костянтинівні.
 1. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Пісковому Андрію Івановичу.
 1. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Скрипій Василю Сергійовичу.
 1. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Скрипій Мар`яні Володимирівні.
 1. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Гончар Любові Володимирівні.
 1. Про прийняття у комунальну власність Піщанської селищної ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. 

 

        Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора