"Проліски надії - 2024"

Фото без опису06 березня 2024 року відбувся відбірковий етап обласного щорічного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2024»

Фестиваль є хорошою можливістю проявити талант і заявити про нього на повний голос. Фестиваль "Проліски надії - 2024" проводиться у рамках національно-патріотичного виховання, з метою формування високих морально-етичних якостей особистості, сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності, творчого розвитку художніх колективів закладів загальної середньої освіти. Яскраві і неповторні грані своїх вокальних і хореографічних талантів продемонстрували учні та педагогічні працівники нашої громади.

Найкращі номери буде надіслано для участі в обласному конкурсі "Проліски надії - 2024"до Центру естетичного виховання Вінницької обласної ради.