Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

50 сесія

28.06.2024 року

1. Про обрання секретаря засідання чергової п’ятдесятої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Програма «Безбарєрна Вінничина» Піщанської територіальної громади на 2024-2030 роки. Програма.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення 10 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 25.06.2021 року №216 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Піщанської селищної територіальної громади». Додатки.

4. Про внесення змін до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами). Додатки.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Ацеховській Олені Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бояринчуку Юрію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Денисовій Надії Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Задорожній Тетяні Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Катрук Тетяні Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Кохан Тетяні Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Патоці Оксані Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр-м Поворознюк Олександрі Іванівні, Поворознюку Василю Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Степуленко Ларисі Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Соборовій Ользі Дмитрівні для городництва.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Столярик Вікторії Сергіївні для городництва.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Чвалюку Дмитру Трохимовичу для городництва.

17 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Балабан Юлії Вікторівні.

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Дідур Ганні Петрівні.

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Круку Віталію Тимофійовичу.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Пузовіковій Раїсі Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Побутовець» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування с-ще  Піщанка,  вул. Муравського, 6, Тульчинського району Вінницької області.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Побутовець» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування с-ще  Піщанка,  вул. Центральна, 21, Тульчинського району Вінницької області.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Побутовець» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування с-ще  Піщанка,  вул. Центральна, 22, Тульчинського району Вінницької області.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Побутовець» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування с-ще  Піщанка,  вул. Центральна, 23, Тульчинського району Вінницької області.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Побутовець» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування с-ще  Піщанка,  вул. Центральна, 27, Тульчинського району Вінницької області.

26. Про припинення права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та  розірвання договору оренди земельної ділянки.

27. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Кирнасівському Віктору Михайловичу.

28. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Антонюк Ганні Іванівні.

29. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ФГ «Соломончук».

30. Про внесення змін до рішення 19 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.01.2022 року №1239 «Про Програму забезпечення національного спротиву на території  Піщанської селищної ради на 2022-2024 роки». Програма.

31. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військова частина 2193 Державної прикордонної служби України). Договір.

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора