01.03.2021 р.

1.  Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району Вінницької області у комунальну власність Піщанської селищної ради нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна.

2. Про затвердження передавальних актів.

3. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Піщанської селищної ради індивідуально визначеного майна закладів, установ, підприємств.

4. Про внесення змін до рішення № 26 від 21.12.2020 р. «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів в новій редакції».

5.Про  затвердження Положень про відділи та сектори Піщанської селищної ради. Додатки.

6. Про звільнення директора комунального підприємства «Імені Героя соціалістичної праці  Гуменного Івана Микитовича».

7. Про прийняття у комунальну власність Піщанської селищної ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного