04.05.2022 року

1. Про затвердження звіту про  виконання  фінансового плану за  2021 рік комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради. Додатки.
  2. Про затвердження тарифів на платні послуги з лабораторних досліджень комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради. Додаток
  3. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради за 12 місяців  (IV квартал) 2021 року. Додатки.
  4. Про затвердження Статуту  комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради в новій редакції. Додаток.
  5. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які визначені надавачем соціальних послуг  комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг»  Піщанської селищної ради.
  6. Про внесення змін в додаток до рішення 14 сесії 8 скликання №703 від 29 жовтня 2021 року «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються громадянам закладами культури, що перебувають в комунальній власності Піщанської селищної ради».
  7. Про передачу на обслуговування ТОВ «Піщанський райсількомунсервіс» майно комунальної власності територіальної громади Піщанської селищної ради. Додаток.
  8. Про внесення змін до рішення 9 сесії селищної ради 8 скликання від 28 травня 2021 року № 146 «Про програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2021-2025 роки». Додаток.
  9. Про депутатський запит депутата Піщанської селищної ради Ратушняк Л.Ф.

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.