Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

40 сесія

1. Про обрання секретаря на засідання чергової сорокової сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Піщанської селищної  ради на 2024 рік.

3. Про внесення змін до рішення 28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (із змінами). Додатки.

4. Про внесення змін до  рішення 1 сесії Піщанської селищної ради 8  скликання від 02.12.2020 року №11 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (зі змінами). Додаток.

5. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Чорноминський ліцей» Піщанської селищної  ради Тульчинського району Вінницької  області. Статут.

6. Про надання дозволу закладам освіти громади на списання основних засобів. Додаток.

7. Про повернення  основних  засобів   з відділу комунальної власності, містобудування та архітектури житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради до Піщанської селищної  ради. Додатки.

8. Про передачу комунального майна Піщанської селищної ради в господарське відання Комунального підприємства «Піщанка-водоканал». Додаток.

9. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради за 9 місяців (ІІІ квартал) 2023 року. Звіт. 

10. Про передачу комунального майна в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської  селищної ради.

11. Про затвердження звіту про  виконання  фінансового плану Комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради за 9 місяців 2023 року. Звіт.

12. Про затвердження фінансового плану Комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради на 2024 рік. Фінансовий план.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Володавській Валентині Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гончарук Ніні Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Добридень Петру Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Жердецькій Тетяні Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Заболотній Марії Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Зінченко Наталі Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Коцанюку Олександру Сергійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Мазуру Валентину Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Рудій Анастасії Митрофанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Свинобой Вірі Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Табачук Лідії Яківні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Довганю Олександру Миколайовичу для городництва.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Довгань Вірі Василівні для городництва.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Король Раїсі Миколаївні для городництва.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Саїнчук Оксані Анатоліївні для городництва.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Саїнчук Олені Олександрівні для городництва.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Саїнчуку Володимиру Володимировичу для городництва.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Вольській Валентині Миколаївні для будівництва індивідуальних гаражів.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Каленяку Анатолію Аврамовичу для іншого сільського господарського призначення.

32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Безпальчуку Олегу Володимировичу.

33. Про припинення права постійного користування на земельну ділянку відділу освіти Піщанської районної державної адміністрації та надання в постійне користування комунальному закладу «Яворівська гімназія» Піщанської селищної ради.

34. Про припинення права постійного користування на земельну ділянку відділу освіти Піщанської районної державної адміністрації та надання в постійне користування комунальному закладу «Ставківська гімназія» Піщанської селищної ради.

35. Про внесення змін до рішення 38 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 29.09.2023 року №1691 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність гр. Фрунзі Наталі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

36. Про внесення змін  до рішення 4 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 12.02.2021 року №61 «Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки». Додатки.

37. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Управління Служби безпеки України у Вінницькій області). Договір.

38. Про внесення змін до рішення 2 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року №33 «Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради на 2021-2024 роки. Додаток.

39. Про повернення водогону з обслуговування, експлуатації та ремонту ПрАТ «Сад України» до Піщанської селищної ради.

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора