Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

33 сесія

26.05.2023 року

  1.  Про визнання повноважень депутата Шигиди В.М.

  2.  Про внесення змін до складу постійної комісії селищної ради.

  3. Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.05.2021 року №148 «Про Комплексну програму захисту населення і території Піщанської селищної ради у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки». Додаток.

  4. Про внесення змін до рішення 27 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання №1322 від 16.12.2022 року «Про Програму підтримку добровольчого формування Піщанської селищної територіальної громади на 2022-2023 року». Додаток.

  5. Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року. Додатки.

  6. Про внесення змін до рішення 28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року № 1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (із змінами). Додатки.

  7. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради за 3 місяці (І квартал) 2023 року. Додаток.

  8. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за I квартал 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради. Додаток.

  9. Про затвердження тарифу на платну послугу на проведення медичного психіатричного огляду Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради. Додаток.

  10. Про приведення до вимог чинного законодавства умов контракту директора Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.

  11. Про утворення віддалених робочих місць відділу «Центр надання адміністративних послуг» Піщанської селищної ради, затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця та внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через «Центр надання адміністративних послуг Піщанської селищної ради. Додатки.

  12. Про введення  до штатного розпису комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Малятко» (дитячий садок) с. Миролюбівка Піщанської селищної ради» додатково 0,5 (нуль п’ять) штатної одиниці медичної сестри.

  13. Про введення до штатного розпису комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Малятко» (дитячий садок) с.Миролюбівка Піщанської селищної ради» додатково 1 (одну) штатну одиницю асистента вихователя.

  14. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту комунального закладу «Піщанський ліцей №1» Піщанської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 46, смт Піщанка, Тульчинського району».

  15. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Нове будівництво захисної споруди (найпростіше укриття) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Райдуга» (ясла-садок) смт Піщанка Піщанської селищної ради» за адресою: Україна, Вінницька область, Тульчинський районсмт Піщанка, вулиця Шкільна, будинок 27».

  16. Про повернення комунального майна з відділу комунальної власності, містобудування та архітектури житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради до Піщанської селищної ради. Додатки.

  17.  Повернення «Комплекс будівель та споруд» з відділу комунальної власності, містобудування та архітектури житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради на баланс Піщанської селищної ради. Додатки.

  18. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради (код ЄДРПОУ 35150649) та його затвердження у новій редакції. Додаток.

  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Ткачуку Івану Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Котенко Людмилі Нестерівні  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Верлану Віталію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Козьмі Людмилі Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Барник Галині Гордіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Ганган Олені Сергіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бойку Дмитру Віталійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Карауш Ірині Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Леську Юрію Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Космачевській Галині Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Сухині Василю Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Піддубній Любові Мойсеївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  31. Про розірвання права оренди договору земельного сервітуту.

  32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кланцатому Василю Івановичу для укладання договору оренду.

  33. Про укладання додаткової угоди до діючого договору оренди землі ТОВ «Горизонт-5».

  34. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Піщанською районною радою.

  35. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток(паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ТОВ «ТД Фінпром».

  36. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ТОВ «ТД Фінпром».

  37. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї) ФГ «Тімохіна».

  38. Про передачу в оренду польових (міжпайових) доріг ТОВ «ТД Фінпром». Додаток.

  39. Про передачу в оренду польових (міжпайових) доріг ФГ «Лівон», ФГ «ОТ ВІКТОРІЯ», ФГ «К, СЛАВІК І К». Додаток.

  40. Про передачу в оренду польових (міжпайових) доріг СФГ «Світоч». Додаток.

  41. Про передачу в оренду польових (міжпайових) доріг ТОВ «Зернятко-Південь». Додаток.

  42. Про передачу в оренду польових (міжпайових) доріг ФГ «Яворівське», ТОВ «ФГ Явір». Додаток.

  43. Про передачу в оренду польових (міжпайових) доріг ФГ «Алюкс-Авто». Додаток.

  44. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.

  45. Про внесення змін до рішення 30 сесії 8 скликання Піщанської селищної ради від 28.02.2023 року № 1400 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність комунальному підприємству «Побутовець» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування».

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора