Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

39 сесія

 1. Про обрання секретаря на засідання чергової тридцять дев’ятої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.
 2. Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28 травня 2021 року №146 «Про програму підтримки Захисників і Захисниць України та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2021-2025 роки». Програма.
 3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року. Додаток 1. Додаток 2.
 4. Про внесення змін до рішення 28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (із змінами). Додатки 1-6.
 5. Про передачу комунального майна в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської  селищної ради.
 6. Про внесення змін до Положення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Піщанської селищної ради.
 7. Про введення  до  штатного розпису комунального  закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Піщанської селищної ради додатково 0,5 (нуль п’ять) штатної одиниці тренера-викладача з волейболу та 0,5 (нуль п’ять) штатної одиниці тренера-викладача з пауерліфтингу.
 8. Про введення  до  штатного розпису комунального  закладу «Рудницький ліцей» Піщанської селищної ради додатково 0,5 (нуль п’ять) штатної одиниці практичного психолога.
 9. Про введення  до  штатного розпису комунального  закладу «Заклад дошкільної освіти «Ластівка» (дитячий садок) смт Рудниця» Піщанської селищної ради додатково 1 (однієї) штатної одиниці машиніста-кочегара.
 10. Про введення  до  штатного розпису комунального  закладу «Заклад дошкільної освіти «Малятко» (дитячий садок) с. Миролюбівка» Піщанської селищної ради додатково 1 (однієї) штатної одиниці машиніста-кочегара.
 11. Про надання дозволу для придбання транспортного засобу та маніпуляторного обладнання.
 12. Про  перейменування вулиць Піщанської територіальної громади. Додаток.
 13. Про прийняття в комунальну власність Піщанської селищної ради системи водогону та водонапірної башні селища Миколаївка.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Андреєвій Антоніні Костянтинівні для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель та споруд.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Кобцю Володимиру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Кусливій Надії Петрівні для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель та споруд.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Полішевському Володимиру Миколайовичу для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель та споруд.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Райбедюк Марині Петрівні для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель та споруд.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Самоляк Олені Іванівні для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель та споруд.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Христичу Анатолію Івановичу для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель та споруд.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Кощуку Сергію Дмитровичу для городництва.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Лупійчуку Максиму Сергійовичу для городництва.
 23. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду ФГ «Промінь-Лан» (с.Дмитрашківка). Додаток.
 24. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду ФГ «Промінь-Лан» (с.Миролюбівка).
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) для надання в оренду (під проектно-польовими  дорогами) ФГ «Промінь-Лан».
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Дидик Олені Павлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності.
 28. Про внесення змін до  рішення 38 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання  від 29.09.2023 року №1715 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду ФГ «Гейзер»».
 29. Про внесення змін до  рішення 38 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання  від 29 вересня 2023 року №1691 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність гр. Фрунзі Наталі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.
 30. Про затвердження звіту експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 31. Про припинення права оренди  земельної ділянки гр. Васалатія Вадима Миколайовича.
 32. Про припинення права договору про встановлення особистого строкового сервітуту гр. Білявського Вадима Вікторовича.

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора