Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

27 сесія

16.12.2022 року

 

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку      Піщанської селищної ради на 2023 рік. Програма.

Про внесення змін до рішення 17 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 24.12.2021 року №1199 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2022 рік» (зі змінами). Додатки.

Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів     регуляторних актів Піщанської селищної ради на 2023 рік. Додаток.

Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування Крижанівському Олександру Івановичу.

Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування Кушнір Наталці Іванівні.

Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану за 9 місяців 2022 року Комунальногонекомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради. Додаток.

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 9 місяців 2022 року Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради. Додаток.

Про затвердження тарифів на платні послуги з проведення медичного огляду на стан сп’яніння (проба на алкоголь), стан наркотичного сп’яніння, передрейсового та післярейсового огляду водіїв Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради. Додаток.

Про звіт директора Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради про діяльність підприємства та використання бюджетних коштів за період 2021 року та 11 місяців 2022 року.

Про внесення змін до Програми «Надання соціальних послуг та підтримки пільгових категорій населення Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки». 

Про Фонд депутата Піщанської селищної ради 8 скликання та Порядок його використання. Додаток.

Про введення до штатного розпису комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Ластівка» (дитячий садок) смт Рудниця Піщанської селищної  ради»  додатково 0,5 штатної одиниці вихователя. 

Про надання дозволу закладам освіти громади на списання основних засобів. 

Про затвердження Програми відзначення в Піщанській громаді державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращих виробничників, проведення інших культурних заходів на 2023 рік. Програма

Про Програму фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Піщанської територіальної громади на 2023 рік. Програма

Про Програму підтримки добровольчого формування Піщанської селищної територіальної громади на 2022 – 2023 року. Програма.

Про передачу транспортних засобів з балансу відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради на баланс Комунального підприємства «Піщанка-Водоканал» Піщанської селищної ради.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в межах с. Чорномин Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі, зі зміною цільового призначення на код КВЦПЗ 13.01 для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Піщанської селищної ради Вінницької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слободянюк Людмилі Сергіївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крижановській Наталі Петрівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дідур Яні Олегівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Столярику Володимиру Васильовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білоусовій Галині Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Синиці Олександрі Федорівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Балабан Людмилі Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Панасюку Олегу Васильовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яворській Олені Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Осадчій Світлані Олегівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабіній Любові Анатоліївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чоботарській Любові Кирилівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лейбик Галині Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатому Анатолію Микитовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Підгурському Петру Анатолійовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Косован Надії Дмитрівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Суханову Борису Олександровичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Побережній Галині Леонідівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Михайловській Катерині Юхимівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Костюк Наталії Геннадіївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Носковій Людмилі Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мірзаєвій Наталії Михайлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Близнюк Олені Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучанському Олегу Анатолійовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вороновській Тетяні Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Усковій Аллі Володимирівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цісареві Федору Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазур Оксані Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.Столярик Тамарі Петрівні.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Довганюк Олександру Олександровичу.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Соломончук Наталі Володимирівні.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чернюк Ларисі Володимирівні.

 Про затвердження звіту експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Полішевській Людмилі Павлівні.

Про затвердження звіту експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Колісник Ганні Василівні.

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора