Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

44 сесія

1. Про обрання секретаря засідання чергової сорок четвертої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про затвердження Програми про сплату членських внесків Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» на 2024 - 2026 роки. Програма.

3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за 2023 рік. Додаток 1. Додаток 2.

4. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Піщанської територіальної громади. Додаток.

5. Про затвердження Фінансового плану на 2024 рік Комунального підприємства «Піщанка-водоканал». Фінансовий план.

6. Про затвердження Фінансового плану на 2024 рік Комунального підприємства «Побутовець» Піщанської селищної ради. Фінансовий план.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Барабаш Людмилі Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гончар Марії Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гончарук Оксані Борисівнідля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гринишиній Анастасії Феодосіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Збриській Надії Архипівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Ковалю Владиславу Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Мельнику Григорію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Мурадовій Аліні Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Мурадову Ільгару Мурад огли для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Нагорній Мілі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Піщанському Петру Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Погореловій Наталі Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Пустовіту Володимиру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Савчук Наталі Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Соколу Анатолію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Тимчику Олександру Дмитровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Філіпову Віктору Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Безпальчуку Олегу Володимировичу для городництва.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Деніс Світлані Григорівні для городництва.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Жердецькому Анатолію Івановичу для городництва.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Лаптєвій Ользі Миколаївні для городництва.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Слободянюк Людмилі Сергіївні для городництва.

29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Бородатій Надії Олександрівні.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ФГ «ОТ ВІКТОРІЯ 20».

31. Про затвердження переліку земельних ділянок, викупу та право оренди, яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону). Додаток.

32. Про припинення права оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом та розірвання договору оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом.

33. Про закінчення строку дії договору оренди водного об’єкту та земельної ділянки під водним об’єктом.

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора