Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність та про прийняття у комунальну власність Піщанської територіальної громади державного майна, які

УКРАЇНА

ПІЩАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПІЩАНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

24700 смт. Піщанка, вул. Центральна, 85, тел. 2-13-66, 2-11-72 http://www.ps-rada.webnode.com.ua_, e-mail: ps-rada@ukr.net.


 

РІШЕННЯ № 442

Від 14 лютого 2020 року 30 сесія 7 скликання

 

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність та про прийняття у комунальну власність Піщанської територіальної громади державного майна, які експлуатує ДУ «Піщанська виправна колонія ВК (№59)» с.Трудове.

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, частин 1,2,5, пункту 1 частини 9 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 3,41 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою санітарного благополуччя і стабільного водопостачання жителів с.Трудове, стабілізації цін на послуги водопостачання Піщанська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати згоду на прийняття у комунальну власність Піщанської територіальної громади автомобіля ГАЗ-53 РЖУ 3,6.

  2. Прийняти безоплатно об’єкт права державної власності від органу уповноваженого управляти даним державним майном Міністерства юстиції України - автомобіль ГАЗ-53 РЖУ 3,6.

  3. Начальнику відділу обліку і звітності –головному бухгалтеру селищної ради Марущак Л.В., відповідно до чинного законодавства, прийняти на баланс та оформити право комунальної власності на майно, зазначене в пункті №1 до цього рішення. (Акт приймання –передачі додається).

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради в галузі житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв′язку та управління комунальною власністю (голова комісії Бабин В.М.).

 

Селищний голова                                                                      П.Г.Гройсман

 

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора