Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

49 сесія

1. Про обрання секретаря засідання чергової сорок дев’ятої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про затвердження програми для кривдників на 2024-2026 роки Піщанської селищної ради. Програма.

3. Про внесення змін до Програми «Розвиток житлово-комунального господарства на території Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки». Програма.

4. Про внесення змін до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік»  (зі змінами). Додатки.

5. Про внесення змін до рішення 46 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 29.03.2024 року №1905 «Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Тульчинський РТЦК та СП Міністерства оборони України)». Договір.

6. Про внесення змін до рішення 46 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 29.03.2024 року №1908 «Про  надання згоди на списання основних засобів закладів загальної середньої освіти Піщанської селищної ради».

7. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради за 3 місяці (І квартал) 2024 року. Звіт.

8. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за I квартал  2024 року комунального некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради. Звіт.

9. Про  перейменування вулиць Піщанської територіальної громади. Додаток.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Березюк Ніні Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Довганю Борису Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Катрук Мирославі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Куришевій Олені Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бондаренко Людмилі Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бурлачук Олесі Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Зеленецькій Ользі Пилипівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Ткачовій Оксані Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Чеколтану Олександру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Чуприні Олександру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Лисюку Олександру Миколайовичу для городництва.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Мазур Олені Миколаївні для городництва.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Мазуру Віталію Михайловичу для городництва.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Вольській Валентині Миколаївні для будівництва індивідуальних гаражів.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Репетію Анатолію Леонідовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Васалатію Вадиму Миколайовичу в межах населеного пункту смт Піщанка вулиця Центральна Тульчинського району Вінницької області.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду СФГ «Світоч». Додаток.

27. Про укладання додаткової угоди до договору  оренди землі з ТОВ «ФГ Явір».

28. Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки ФОП Куліш Яні Павлівні.

29. Про внесення змін до рішення 44 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 02.02.2024 року №1849 «Про затвердження переліку земельних ділянок, викупу та право оренди, яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону)».

30. Про внесення змін до рішення 4 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 12.02.2021 року №68 «Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)».

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду ФГ «К, СЛАВІК І К». Додаток.

32. Про затвердження проекту землеустрою та продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності  громадської забудови, що розташована в межах смт Піщанка, вул. Центральна на території Піщанської селищної ради Тульчинського району Вінницької області, на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону. Додаток.

33. Про погашення заборгованості по сплаті податків, штрафних санкцій та пені комунального підприємства «Піщанська дирекція кіновідеомережі» Піщанської селищної ради.

34. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

35. Про укладання договору суперфіцію на земельну ділянку.

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора