Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

30 сесія

28.02.2023 року

 1. Про план роботи Піщанської селищної ради на 2023 рік. Додаток.

 2. Про внесення змін до рішення  28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік». Додатки.

 3. Про затвердження «Комплексної Програми співпраці Піщанської селищної ради, управління Державної казначейської служби України у Піщанському районі Вінницької області в сфері казначейському обслуговуванні бюджетних установ на 2023-2025 роки». Додаток.

 4. Про внесення змін до рішення 9 сесії селищної ради  8 скликання від 28 травня 2021 року № 146 «Про  програму підтримки Захисників і Захисниць України та членів  сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2021-2025 роки».

 5. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану за 2022 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської селищної ради.

 6. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської селищної ради на 2023 рік.

 7. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану за 2022 рік Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.

 8. Про затвердження Фінансового плану на 2023 рік Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.

 9. Про затвердження Фінансового плану на 2023 рік комунального підприємства «Побутовець» Піщанської селищної ради.

 10. Про затвердження Положення про інспектора з благоустрою Піщанської селищної ради.

 11. Про передачу транспортних засобів з балансу відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради на баланс Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради.

 12. Про передачу транспортного засобу з балансу Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» Піщанської селищної ради на баланс відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради.

 13.  Про   інвентаризацію  доріг  комунальної власності. Додатки. 

 14. Про надання згоди на безоплатну передачу  державного нерухомого майна з балансу державної установи «Крижопільський виправний центр (113)» на баланс Піщанської селищної ради. 

 15. Про надання згоди на безоплатну передачу майна (2 доріг) з державної у комунальну власність Піщанської територіальної громади.

 16. Про безоплатну передачу майна та активів з балансу Піщанської селищної ради на баланс відділів Піщанської селищної ради.

 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Шарі Любові Олексіївні.

 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Дідур Надії Вікторівні.

 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Добровольському Володимиру Костянтиновичу.

 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гернезі Олені Василівні.

 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гандрибіді Василеві Григоровичу.

 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Бурдейній Ніні Володимирівні.

 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Житнюк Віталію Ісаковичу.

 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Косаківській Ларисі Володимирівні.

 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Костюк Наталії Геннадіївні.

 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Ковалишенові Романові Володимировичу.

 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мазуру Михайлу Віталійовичу, Маснюк Тетяні Віталіївні.

 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мезенку Валерію Миколайовичу.

 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Верлан Ніні Дмитрівні, Бабій Людмилі Дмитрівні.

 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Комунальному підприємству «Побутовець».

 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Панасюк Людмилі Михайлівні.

 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Коваль Надії Михайлівні.

 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Маковій Галині Феодосіївні.

 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кучерявій Наталії Михайлівні.

 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Дерев’янкові Вікторові Олександровичу.

 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Семенішеній Оксані Петрівні.

 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Бурдейній Тетяні Василівні.

 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Копайгородському Вікторові Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Король Тамарі Аркадіївні.

 40. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Митник Володимиру Михайловичу.

 41. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Брояці Діані Віталіївні, Дмитренкові Миколі Федотовичу, Рекул Надії Олексіївні, Садовському Віктору Григоровичу, Саїнчукові Олегові Володимировичу, Лисому Валерію Микитовичу, Гончарукові Олександрові Володимировичу, Плахотному Івану Денисовичу.

 42. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Бензилюк Ганні Іванівні.

 43. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Андрущенко Петру Володимировичу.

 44. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Житкевичу Олександру Володимировичу.

 45. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Загрійчуку Олегу Анатолійовичу.

 46. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Голді Олександру Васильовичу, Голді Людмилі Анатоліївні.

 47. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Косаренкові Іванові Анатолійовичу.

 48. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Кушніру Олександру Івановичу.

 49. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Черв’як Ларисі Павлівні.

 50. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Красноярському Анатолію Миколайовичу.

 51. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Байді Миколі Володимировичу, Бурлачуку Сергію Івановичу, Горищенко Зінаїді Миколаївні.

 52. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Анчиполівській Тетяні Василівні.

 53. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Козьмі Любові Карпівні.

 54. Про скасування рішень.

 55. Про розірвання договору оренди.

 56. Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання Піщанської селищної ради від 15.12.2021 року № 1075 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Крикуненку Віталію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд».

 57. Про внесення змін до рішення 27 сесії 8 скликання Піщанської селищної ради від 16.12.2022 року № 1323 «Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в межах с. Чорномин Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Піщанської селищної ради Вінницької області».

 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди ФГ «ОТ Вікторія 20».

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора