1. Про обрання секретаря на засідання позачергової сорок першої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про внесення змін до Програми «Розвиток житлово-комунального господарства Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки». Програма.

3. Про внесення змін до  «Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради на 2021-2024 роки» та затвердження в новій редакції. Програма.

4. Про внесення змін до рішення 28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (із змінами). Додатки.

5. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Головне управління національної поліції у Вінницькій області). Договір.

6. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Державній установі «Центр пробації»).

7. Про надання дозволу комунальному  закладу «Центр культури і дозвілля» Піщанської селищної ради на списання основних  засобів. Додаток.

9. Про передачу комунального майна Піщанської селищної ради в господарське відання Комунального підприємства «Піщанка-водоканал». Додаток.

10. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Піщанка-водоканал» (код ЄДРПОУ 35150649) та затвердження у новій редакції. Статут.

11. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Побутовець» Піщанської селищної ради на малоцінних та швидкозношуваних предметів . Додаток.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Килівнику Сергію Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Малюті Аллі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Холоднюк Євгенії Олегівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Ковалишиній Надії Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Фурдипал Галині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бурдейній Надії Онуфріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Рябову Ігорю Олександровичу для городництва.

19. Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Рудниця.

20. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради VIІI скликання про недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

21. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради ради VIІI скликання  про звернення до Верховної Ради України щодо заборони народним депутатам України, обраним від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» займати посади голови, заступників голови, секретаря комітету Верховної Ради України, входити до складу тимчасових комісій, утворених у Верховній Раді України, входити до складу депутатських груп та займати керівні посади в будь-яких інших органах, утворених у Верховній Раді України, та необхідності прийняття змін до законів України, що унеможливить здійснення депутатських повноважень у Верховній Раді України та місцевих радах й подальше балотування особами, що обиралися та були обраними від політичних партій, чия діяльність були призупинена Рішенням Ради національної безпеки та оборони України.

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.