Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

46 сесія

1. Про обрання секретаря засідання чергової сорок шостої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про внесення змін до рішення 2 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року №42 «Про затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та оперативного реагування на загрози на території  Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки». Програма.

3. Про затвердження Програми фінансової підтримки патронатних родин Піщанської територіальної громади на 2024 рік. Програма.

4. Про затвердження  Програми «Локалізація та ліквідація амброзії полинолистої на території  Піщанської територіальної громади на 2024-2028 роки». Програма.

5. Про внесення змін до Програми «Розвиток житлово-комунального господарства на території Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки». Програма.

6. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Тульчинський РТЦК та СП Міністерства оборони України). Договір.

7. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді іншої субвенції (Департамент гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації). Договір.

8. Про внесення змін до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік». Додатки.

9. Про надання згоди на списання основних засобів закладів загальної середньої освіти Піщанської селищної ради.

10. Про безоплатну передачу майна з Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Піщанської селищної ради на баланс Піщанської селищної ради.

11. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які визначені надавачем соціальних послуг комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Піщанської селищної ради. Додаток.

12. Про повернення комунального майна з господарського відання КП «Піщанка-водоканал» на баланс Піщанської селищної ради. Додаток.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Багрію Василю Івановичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Барабановій Надії Петрівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бондар Галині Іванівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бондар Марії Онисіївні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Будній Наталії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Волкогону В`ячеславу Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Доценку Віктору Трохимовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Козій Наталі Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у  спільну сумісну власність гр. Мазуру Олегу Васильовичу, Мазур Наталії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Мельник Оксані Володимирівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Монастирській Вікторії Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Монастирській Людмилі Леонтіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Монастирському Віктору Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Осадчому Ярославу Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Рекул Надії Олексіївні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Свідзінському Вадиму Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

29. Про виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Комунального закладу «Миролюбівський ліцей» Піщанської селищної ради.

30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «Концерн Галнафтогаз».

31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Колісник Галині Олексіївні.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ТОВ «Тріго Україна».

           33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок під кладовищами на території Піщанської селищної ради. Додаток.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки на території Піщанської селищної ради в селі Дмитрашківка.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки в смт Піщанка Піщанської селищної ради.

36. Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди на оренду земельної ділянки для ведення комерційної діяльності.

37. Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди на оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір).

38. Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди на оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (міжпайові польові дороги).

39. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Машорчак Валентині Миколаївні.

40. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Машорчаку Віталію Івановичу.

41. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ФГ «Яворівське».

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора