Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

17 сесія

24.12.2021 року

 1. Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  №54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік».

 2. Про затвердження Стратегії розвитку Піщанської селищної територіальної громади до 2025 року.

 3. Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку Піщанської селищної ради на 2022 рік.

 4. Про створення на 2022 рік Фонду депутата селищної ради 8 скликання та Порядок його використання.

 5. Про умови оплати праці селищного голови.

 6. Про умови оплати праці секретаря селищної ради.

 7. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Піщанської селищної ради та її виконавчих органів на 2022 рік.

 8. Про затвердження «Комплексної Програми співпраці Піщанської селищної ради, управління Державної казначейської служби України у Піщанському районі Вінницької області в сфері казначейському обслуговуванні бюджетних установ на 2021- 2023 роки».

 9. Про затвердження   фінансового плану на 2022 рік Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.

 10. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської селищної ради на 2022 рік.

 11. Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.05.2021 року №148 «Про Комплексну програму захисту населення і території Піщанської селищної ради у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки».

 12. Про Програму військово-патріотичного виховання, військово – професійного орієнтування молоді, рекламування та пропаганди військової служби в Збройних Силах України на території Піщанської селищної ради на 2022-2023 роки.

 13. Про внесення змін до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів комунальної власності Піщанської територіальної громади.

 14. Про внесення змін та викладення в новій редакції Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Піщанської селищної ради.

 15. Про затвердження структури та штатної чисельності Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Піщанської селищної ради в новій редакції.

 16.  Про затвердження Програми відзначення в Піщанській громаді державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращих виробничників, проведення інших культурних заходів на 2022 рік.

 17.  Про затвердження «Програми розвитку фізичної культури і спорту Піщанської селищної ради на 2022-2024 роки».

 18.  Про Програму фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Піщанської територіальної громади на 2022 рік.

 19. Про затвердження «Програми підтримки розвитку молоді та молодіжної політики Піщанської селищної ради на 2022 рік».

 20.  Про передачу нежитлової будівлі спортивної зали с.Дмитрашківка в оперативне управління комунальному закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Дмитрашківка» Піщанської селищної ради.

 21. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Піщанської селищної ради у новій редакції.

 22. Про передачу на обслуговування Товариству з обмеженою відповідальністю «Піщанський райсількомунсервіс» майно комунальної власності територіальної громади Піщанської селищної ради.

 23. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка на покриття збитків від господарської діяльності підприємствам, що надають комунальні послуги на 2022 рік»

 24. Про бюджет Піщанської селищної територіальної громади на 2022 рік.

 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лазинюк Олександрі Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ДУ «Крижопільський виправний центр №113» для ведення підсобного сільського господарства.

 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маковей Ніні Антонівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кланцатому В’ячеславу Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шкарпицькій Галині Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іванову Леоніду Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковалишину Валерію Петровичу для ведення особистого селянського господарства.

 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Напьорову Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Хлівнюк Надії Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Криштофор Марії Яківні для ведення особистого селянського господарства.

 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Брайляну Віктору Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білик Ользі Віталіївні для ведення особистого селянського господарства.

 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іванову Леоніду Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максимішиній Оксані Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковалишену Руслану Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Вольській Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Фаренюку Дмитру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Пономаренку Євгенію Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства.

 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Скрипнику Костянтину Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Могильникову Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Івашківській Вікторії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Шереметі Мар’яні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Ложковському Петру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства.

 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Ложковському Євгену Петровичу для ведення особистого селянського господарства.

 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Ложковській Любові Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Бондару Роману Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Осадчому Владиславу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ананію Миколі Петровичу, Іщенко Тамарі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чернобіль Валерії Едуардівні, Степацькому Миколі Пилиповичу, Чернобіль Богдану Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Бондару Володимиру Григоровичу для іншого сільськогосподарського призначення.

 55.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Гнатюк Наталі Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Паладію Юрію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Войтюк Анні Борисівна для ведення особистого селянського господарства.

 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою релігійній громаді парафії св. Рівноапостольної кн. Ольги для будівництва та обслуговування культової будівлі та інших прилеглих культових будівель.

 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (під господарськими будівлями та дворами) в оренду ФГ «Лівон» в особі голови Насіківського Леоніда Васильовича.

 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Бланар Ірині Анатоліївні для іншого сільськогосподарського призначення.

 61. Про продовження терміну дії договору оренди землі.

 62. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою відносно встановлення сервітуту між «Обленерго» та компанією орендарем земельної ділянки ТОВ «КОМПАНІЯ ОРТУС».

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора