12 квітня 2021 р.

1. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Берізка» с. Трудове Піщанської селищної ради» в новій редакції

2. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Горобинка» с. Чорномин Піщанської селищної ради» в новій редакції.

3. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Ластівка» смт Рудниця Піщанської селищної ради» в новій редакції.

4. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Малятко» с. Миролюбівка Піщанської селищної ради»в новій редакції.

5. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Попелюшка» с. Попелюхи Піщанської селищної ради» в новій редакції.

6. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Райдуга» смт Піщанка Піщанської селищної ради» в новій редакції.

7. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Ромашка» с. Дмитрашківка Піщанської селищної ради» в новій редакції.

8. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Ромашка»(дитячий садок) с. Рудницьке Піщанської селищної ради» в новій редакції.

9. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Сонечко»(дитячий садок) с. Городище Піщанської селищної ради» в новій редакції.

10. Про  програму оздоровлення та відпочинку  дітей і молоді Піщанської селищної ради на 2021 - 2025 роки..

11.   Про Програму «Надання соціальних послуг та  підтримки  пільгових категорій населення Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки».

12. Про внесення змін до рішення № 26 від 21.12.2020 р «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів в новій редакції»

13.  Про затвердження звітів про виконання селищних / сільських бюджетів за

2020 рік.

14. Про внесення змін до рішення  2 сесії  селищної  ради  8 скликання від 21.12.2020 року  № 54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік» (із змінами) та затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих у  міжсесійний період.

15. Про  прийняття  зі  спільної  власності  територіальних  громад  сіл,  селищ Піщанського  району   у комунальну власність територіальної громади Піщанської   селищної  ради  нерухомого  та  іншого  індивідуально  визначеного  майна.

16. Про передачу комплексу будівель та споруд (спортивний комплекс) в оперативне управління КЗ «Піщанська дитячо-юнацька спортивна школа».

17. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Піщанської селищної ради майна, що закріплене за центром надання адміністративних послуг, утвореного при Піщанській  районній державній адміністрації, що ліквідується.

18. Про створення  Служби у справах дітей Піщанської селищної  ради.

19. Про затвердження «Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги структурним підрозділам Піщанської селищної ради у 2021 році».

20. Про внесення змін до персонального складу членів виконавчого комітету Піщанської селищної ради.

21. Про  участь  у  конкурсі  Вінницької  обласної  Ради  «Комфортні  громади».

22. Про  участь  у щорічному обласному конкурсі  проєктів «Комфортні  громади».

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність  на території Піщанської селищної ради.

25. Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Піщанської селищної ради.

26. Про передачу земельних ділянок в оренду

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  надання в оренду.

28. Про продовження терміну дії договорів оренди землі.

29. Про припинення права користування земельними ділянками.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на право власності.»

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.