Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

Про встановлення єдиного податку на території Піщанської селищної ради на 2021 рік

УКРАЇНА

ПІЩАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПІЩАНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

24700 смт. Піщанка, вул. Центральна, 85, тел. 2-13-66, 2-11-72

http://ps.selrada.org.ua/ e-mail: ps-rada@ukr.net.

 

Р І Ш Е Н Н Я № 470

Від 10 липня 2020 року 32 сесії 7 скликання

Про встановлення єдиного податку на території Піщанської селищної ради на 2021 рік

 

Керуючись статтею 143 Конституції України, пунктом 24 частини 1 статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги статті 12, статті 291, статті 293 Податкового кодексу України, з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку територіальної громади Піщанської селищної ради та поповнення дохідної частини місцевого бюджету, враховуючи висновок постійної комісії в сфері планування та обліку в галузі бюджету фінансів і цін та соціально- економічного і культурного розвитку селища, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності :

  1. для платників першої групи у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року згідно з додатком 1;

  2. для платників другої групи у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) згідно з додатком 2.

2. Ставки єдиного податку для першої групи фізичних осіб – підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або проводять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких впродовж календарного року не перевищує 1 000 000 гривень.

 1. Ставки єдиного податку для другої групи фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб та обсяг доходу не перевищує 5 000 000 гривень.

 2. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

 3. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений цією статтею для відповідної групи таких платників єдиного податку.

 4. Секретарю селищної ради (Свєчніков Г.Ф.) здійснити оприлюднення цього рішення на сайті Піщанської селищної ради.

 5. Секретарю селищної ради копію рішення направити до Піщанської ДПІ Крижопільського управління ГУ ДПС у Вінницькій області.

 6. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01.01.2021 року.

 7. Рішення № 364 26 сесії 7 скликання від 04.06.2019 року втрачає чинність з 31.12.2020 року.

 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради в сфері планування та обліку в галузі бюджету фінансів і цін та соціально- економічного і культурного розвитку ( голова комісії Ламнова К.О.)

 

Селищний голова                                         П.Г.Гройсман

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора