08.07.2022 р.

1. Про надання згоди на безоплатне зберігання з правом користування кисневих концентраторів, закуплених за кошти субвенції з державного бюджету, Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради.
  2. Про затвердження цільової соціальної Програми протидії захворювання на туберкульоз на території Піщанської територіальної громади на 2022 – 2026 роки.
  3. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану за 3 місяці (І квартал) 2022 року.
  4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за I квартал 2022 року комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.
  5. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради в новій редакції.
  6. Про надання дозволу закладам освіти громади на списання основних засобів.
  7. Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Піщанської селищної ради. Додаток
  8. Про надання дозволу КП «Піщанка – Водоканал» Піщанської селищної ради на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування каналізаційно очисних споруд із земель запасу комунальної власності.
  9. Про внесення змін до рішення 13 сесії 8 скликання Піщанської селищної ради від 16.09.2021 року №661 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком до 16.02.2041 року,  для розширення кар’єру по видобуванню декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю (08.11) на території Піщанської селищної ради Вінницької області ТОВ «КОМПАНІЯ ОРТУС»».
  10. Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди з ТОВ «КОМПАНІЯ ОРТУС» щодо оренди земельної ділянки.
  11. Про припинення діяльності  комунального закладу «Заклад загальної середньої  освіти  І-ІІ ступенів  с. Рудницьке» Піщанської селищної ради шляхом ліквідації.

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.