Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

34 сесія

 

30.06.2023 р.

 1. Про Програму «Соціальні послуги» на 2023-2025 роки. Додаток
 2. Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28 травня 2021 року №146 «Про програму підтримки Захисників і Захисниць України та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2021-2025 роки». Додаток
 3. Про Програму підтримки самозабезпечення на території Піщанської селищної ради харчовими продуктами «Сади Перемоги» на 2023-2025 роки. Додаток
 4. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023-2025 роки. Додаток
 5. Про внесення змін до рішення  28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі  змінами). Додатки.
 6. Про введення до штатного розпису комунального закладу «Дмитрашківський ліцей» Піщанської селищної  ради додатково 1 (одну) штатну одиницю асистента вчителя.
 7. Про введення до штатного розпису комунального закладу «Яворівська гімназія» Піщанської селищної  ради додатково 1 (одну) штатну одиницю асистента вчителя.
 8. Про повернення комунального майна з відділу комунальної власності, містобудування та архітектури житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради до Піщанської селищної ради. Додаток 1. Додаток 2.
 9. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Побутовець» Піщанської селищної ради на проведення перереєстрації об’єктів нерухомого майна. Додаток.
 10. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Піщанка-водоканал» (код ЄДРПОУ 35150649) та його затвердження у новій редакції. Статут.
 11. Про припинення права оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом та розірвання договору оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом.
 12. Про розірвання права оренди договору земельного сервітуту.
 13. Про припинення права користування земельними ділянками гр-м Побережній Лідії Сергіївні, Носковій Людмилі Василівні.
 14. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Васалатію Миколі Андрійовичу.
 15. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Христичу Василю Івановичу.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Євдокимову Олександру Борисовичу.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Євдокимовій Анастасії Анатоліїні.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Ковалишиній Любові Володимирівні.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Ковалишиній Любові Володимирівні.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Слободянюку Віталію Олександровичу.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Слободянюк Людмилі Сергіївні.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Кощуку Сергію Дмитровичу.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Станкевичу Валерію Васильовичу.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Коліну Валерію Васильовичу.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Коліну Руслану Валерійовичу.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Колін Тетяні Дмитрівні.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Лисюку Олександру Миколайовичу.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Деніс Світлані Григорівні.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Хлівнюк Тетяні Іванівні.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Хлівнюку Олегу Івановичу.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Завроцькому Михайлу Петровичу.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Заведії Ніні Михайлівні.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Молодиченко Ользі Іванівні.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Молодиченку Артуру Володимировичу.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Кучерявій Валентині Василівні.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Чуприні Олегу Михайловичу.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Лінивій Раїсі Андріївні.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Король Раїсі Миколаївні.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Скицько Юлії Миколаївні
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Рябову Ігорю Олександровичу.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Костюк Оксані Миколаївні.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою гр. Васалатію Вадиму Миколайовичу для ведення комерційної діяльності (МАФ).
 43. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Ковалю Валерію Івановичу.
 44. Про затвердження проекту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельній ділянці, що надана в оренду ТОВ «ФГ Явір».
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель житлової та громадської забудови: для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування у землі житлової та громадської забудови: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Чабан Марії Олексіївні.
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс» для ведення лісового господарства та пов’язаних з ним послуг (09.01).
 47. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс» для ведення лісового господарства і пов`язаних ним послуг (09.01).
 48. Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки гр. Каїті Василю Павловичу.
 49. Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки гр. Каїті Василю Павловичу.
 50. Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки гр. Каїті Василю Павловичу.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс» ДП «Крижопільський райагроліс» для ведення лісового господарства.
 52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки гр. Васалатію Вадиму Миколайовичу.
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток(паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ТОВ «ТД Фінпром». Додаток.
 54. Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ТОВ «ТД Фінпром». Додаток.
 55. Про  передачу в  оренду  земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ «Тімохіна». Додаток.
 56. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради VIІI скликання  щодо заборони проведення перевірок і накладення штрафів для малого та середнього бізнесу. Додаток.

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора