Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

32 сесія

                                                      28.04.2023 року

 

 1. 1.  Про внесення змін до рішення 19 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.01.2022 року №1239 «Про Програму забезпечення національного спротиву на території Піщанської селищної ради на 2022-2024 роки».

 2. Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.05.2021 року №146 «Про програму підтримки Захисників і Захисниць України та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2021-2025 роки».

 3. Про внесення змін до рішення 28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами) та затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих у  міжсесійний період. Додатки

 4. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг.

 5. Про введення до штатного розпису комунального закладу «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ Піщанської селищної ради» додатково 1,0 штатної одиниці механіка.

 6. Про повернення комунального майна з оперативного управління комунальних закладів «Чорноминський ліцей», «Піщанський ліцей №1», «Рудницький ліцей» Піщанської селищної ради на баланс Піщанської селищної ради. Додатки

 7. Про передачу комунального майна Піщанської селищної ради в господарське відання Комунальному підприємству «Побутовець» Піщанської селищної ради. Додатки

 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду комунальної власності, що знаходиться в оренді гр. Суходольського Василя Миколайовича для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту с. Рудницьке на території Піщанської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у користування на умовах оренди гр. Бондару Володимиру Григоровичу.

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у користування на умовах оренди гр. Пампух Тетяні Василівні.

 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Теслюку Миколі Андрійовичу.

 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Таченку Анатолію Віталійовичу.

 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Райбедюку Андрію Олександровичу.

 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Зарембі Станіславові Михайловичу.

 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Снігуру Володимиру Максимовичу.

 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Панову Миколі Володимировичу.

 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Рожко Олені Вікторівні.

 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Кириченко Галині Павлівні.

 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бурдейному Сергію Васильовичу.

 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Поплавській Наталії Володимирівні.

 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Васильченку Олександру Вікторовичу.

 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гальчинській Тетяні Василівні.

 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Керницькому Анатолію Миколайовичу.

 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Думанському Василеві Михайловичу.

 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Кощукові Іванові Федоровичу.

 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Райбедюк Олені Ігнатівні.

 27. Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки гр. Самоляк Олені Іванівні.

 28. Про укладання додаткової угоди для продовження договору оренди земельної ділянки гр. Ковалишиній Любові Володимирівні.

 29. Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди на оренду земельної ділянки для ведення комерційної діяльності.

 30. Про розірвання права оренди договору земельного сервітуту (Сухини Валерія Михайловича).

 31. Про розірвання права оренди договору земельного сервітуту (Куліш Яни Павлівни).

 32. Про укладання договору оренди земельної ділянки ФГ «ОТ Вікторія 20».

 33. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ТОВ «Зернятко-Південь».

 34. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ТОВ «ФГ Явір».

 35. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду гр. Вівсяній Є. А.

 36. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ФГ «Гейзер».

 37. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду СФГ «Каїта В.П.».

 38. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ТОВ «Тріго-Україна».

 39. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ФГ «Алюкс-Авто».

 40. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ФГ «Промінь-Лан».

 41. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ФГ «Благо СМС».

 42. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї) ФГ «Гейзер».

 43. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ «Промінь – Лан».

 44. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ «АЛЮКС-АВТО».

 45. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ТОВ «Тріго-Україна».

 46. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) СФГ «Каїта В.П.».

 47. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ТОВ «Зернятко-Південь».

 48. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ТОВ «ФГ Явір».

 49. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) гр. Вівсяній Є.А.

 50. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ «Благо СМС».

 51. Про передачу в оренду земельних ділянок ((невитребувані) нерозподілені земельні частки (паї)) ФГ «АРТАРІА».

 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у користування на умовах оренди гр. Задорожному Анатолієві Петровичу для іншого сільськогосподарського призначення.

 53. Про припинення права користування земельними ділянками (Ходзінському Сергію Олександровичу, Рокіцькому Анатолію Афоновичу, Монастирському Віктору Михайловичу, Плетенюк Валентині Дмитрівні, Ковалишенові Степанові Степановичу, Ткач Світлані Олексіївні, Андрущенку Петру Володимировичу, Олійнику Миколі Анатолійовичу).

 54. Про припинення права користування земельними ділянками (Маковей Олесі Олександрівні, Маковею Олександру Івановичу, Московчукові Олександрові Анатолійовичу, Московчукові Олександрові Анатолійовичу, Московчук Ніні Мелентіївні).

 55. Про припинення права користування земельними ділянками (Івашківському Олександру Петровичу).

 56. Про припинення права користування земельними ділянками (Шевцеві Миколі Володимировичу, Гончару Василю Миколайовичу, Безбородько Тамарі Михайлівні, Дудникові Олександрові Митрофановичу, Дудникові Олександрові Митрофановичу, Дудникові Олександрові Митрофановичу).

 57. Про укладання додаткової угоди до діючого договору оренди земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна».

 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 59. Про передачу в оренду земельних ділянок під господарськими дворами ФГ «Лівон».

 60. Про передачу в оренду земельних ділянок під господарськими дворами ФГ «ОТ Вікторія 20».

 61. Про передачу в оренду земельних ділянок під господарськими дворами ФГ «К, СЛАВІК І К».

 62. Про передачу в оренду земельних ділянок під господарськими дворами ТОВ «Зернятко-Південь».

 63. Про передачу в оренду земельних ділянок під господарськими дворами СВКП «Піщанський».

 64. Про передачу в оренду земельних ділянок під господарськими дворами ТОВ «ТД Фінпром».

 65. Про передачу в оренду земельних ділянок під господарськими дворами ФГ «АЛЮКС-АВТО».

 66. Про розірвання договору оренди земельної ділянки.

 67. Про передачу комунального  майна   Піщанської  селищної  ради  в господарське  відання   комунального  підприємства  «Піщанка - водоканал»

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора