Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

36 сесія

 1. Про обрання секретаря на засідання чергової тридцять шостої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.
 2. Про внесення змін до рішення 9 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.05.2021 року №148 «Про Комплексну програму захисту населення і території Піщанської селищної ради у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки».Додаток 1. Додаток 2.
 3. Про внесення змін до рішення  28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі  змінами).Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
 4. Про перерахування залишків коштів з рахунків спеціального фонду місцевого бюджету в дохід загального фонду місцевого бюджету.
 5. Про повернення основних засобів  з відділу комунальної  власності, містобудування та архітектури житлово-комунального господарства та благоустрою Піщанської селищної ради до Піщанської селищної  ради. Додаток 1. Додаток. 2.
 6. Про погодження наміру передачі в оренду майна комунальної власності.
 7. Про продовження строку дії контракту з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.
 8. Про передачу автомобіля САЗ 3507 номерний знак 03274 ВІ  Чорноминської загальноосвітньої школи I-III  ступенів у власність Піщанської селищної ради. Додаток.
 9. Про передачу основних засобів з комунальних закладів «Чорноминський ліцей», «Піщанський ліцей №1», «Рудницький ліцей» Піщанської селищної ради у власність Піщанської селищної ради. Додаток 1. Додаток 2.
 10.  Про звільнення з посади керівника комунального закладу «Заклад дошкільної освіти  «Малятко» (дитячий садок) с. Миролюбівка  Піщанської селищної  ради».
 11.  Про призначення на посаду керівника комунального закладу «Заклад дошкільної освіти  «Малятко» (дитячий садок) с. Миролюбівка  Піщанської селищної  ради».
 12.  Про передачу комунального майна Піщанської селищної ради в господарське відання Комунального підприємства «Піщанка-водоканал». Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3.
 13.  Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства «Піщанка-водоканал» на 2023 рік. Фінансовий план.
 14. Про затвердження Плану зонування територій, Звіту про стратегічну екологічну оцінку (охорона навколишнього природного середовища) та Генерального плану смт Рудниця Піщанської селищної територіальної громади Тульчинського району Вінницької області.

15. Про припинення права оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом та розірвання договору оренди водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом.

16. Про припинення права користування земельними ділянками (с. Миролюбівка).

17. Про припинення права користування земельними ділянками  (смт Піщанка).

18. Про припинення права користування земельними ділянками (смт Рудниця).

19. Про припинення права користування земельними ділянками (с. Яворівка).

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Булхак Наталії Гаврилівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гудзікевич Марії Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Дерев’янку Віктору Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Жердецькому Анатолію Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Кучанській Оксані Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Малозі Миколі Леонтійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Махмудову Наілю Чингіз огли для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Павлюку Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Панову Юрію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Савченко Єфросинії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФГ «Лівон» для ведення товарного сільського господарського виробництва с. Городище, Піщанської селищної ради, Тульчинського району, Вінницької області.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» за межами населених пунктів на території Піщанської селищної ради, Тульчинського району Вінницької області.

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ФОП Дідур Яні Олегівні в межах населеного пункту смт Піщанка,       вул. Центральна, 72 б, Тульчинського району Вінницької області.

33. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,0200 га, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Піщанської селищної ради Тульчинського району Вінницької області (за межами с. Чорномин).

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Литвин Ніни Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Поворознюк Анатолію Антоновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Снігур Володимиру Максимовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Шостак Ганни Савівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

38. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Саїнчук Олені Олександрівні.

39. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Саїнчуку Володимиру Володимировичу.

40. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Євдокимову Олександру Борисовичу.

41. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Євдокимовій Анастасії Анатоліїні.

42. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Лисюку Олександру Миколайовичу.

43. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Деніс Світлані Григорівні.

44. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Лінивій Раїсі Андріївні.

45. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Науменку Павлу Анатолійовичу.

46. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Король Раїсі Миколаївні.

47. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Скицько Юлії Миколаївні.

48. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Хлівнюк Тетяні Іванівні.

49. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Хлівнюку Олегу Івановичу.

50. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Довгань Вірі Василівні.

51. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Івченко Світлані Валентинівні.

52. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Чуприні Олегу Михайловичу.

53. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Кучерявому Володимиру Володимировичу.

54. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Кучерявому Володимиру Петровичу.

55. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Кучерявій Валентині Василівні.

56. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Заведії Ніні Михайлівні.

57. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Терлецькій Тетяні Олександрівні.

58. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Довгань  Олександру Миколайовичу.

59. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Саїнчук Оксані Анатоліївні.

60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФГ «ОТ Вікторія 20» для  укладання договору оренди.

61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Каленяку Анатолію Аврамовичу для  укладання договору оренди.

62. Про надання дозволу на заключення договору оренди на земельну ділянку гр. Білявському Вадиму Вікторовичу.

63. Про надання дозволу на заключення договору оренди на земельну ділянку гр. Ковалишиній Любові Володимирівні.

64. Про надання дозволу на заключення договору оренди на земельну ділянку гр. Христич Олені Володимирівні.

65. Про внесення змін до рішення 34 сесії 8 скликання Піщанської селищної ради від 30.06.2023 року №1572 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Слободянюк Людмилі Сергіївні».

66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду. (с. Чорномин – 21, 3044 га). Додаток. 

67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду. (с. Чорномин – 26, 4845 га). Додаток.

68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду. (с. Яворівка – 5, 9291 га). Додаток.

69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду  (польові дороги). Додаток.

70. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

71. Про затвердження технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти ДНЗ  (ясла-садок) «Райдуга».

72. Про звільнення  з посади керівника комунального закладу «Заклад дошкільної освіти  «Ромашка» (дитячий садок) с. Дмитрашківка  Піщанської селищної  ради».

73. Про призначення  на посаду  керівника комунального закладу «Заклад дошкільної освіти  «Ромашка» (дитячий садок) с. Дмитрашківка  Піщанської селищної  ради».

 

            Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора