Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

14 сесія

                                                                                                                              28.10.2021 р.

 1. Про Прогноз бюджету Піщанської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року

 3. Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  № 54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік» та затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих у міжсесійний період. Додатки.

 4. Про утворення старостинських округів Піщанської територіальної громади.

 5. Про затвердження Положення про старосту в новій редакції. Додаток

 6. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування  Науменко І.В.

 7. Про  внесення  змін  до  програми  «Ветеран»  на  2021-2023 роки, затвердженої  рішенням  2  сесії  Піщанської  селищної  ради 8  скликання  від  21  грудня 2020 року  № 40.

 8. Про внесення змін до додатку №2 «Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2024 роки», затвердженої рішенням 2 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020р. №34.

 9. Про внесення змін до додатку  №2  «Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2024 роки» Піщанської селищної ради,  затвердженої  рішенням 2 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020р. №34.

 10. Про безоплатну передачу на баланс комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської селищної ради частини приміщення з балансу  Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.

 11. Про передачу майна комунальної власності територіальної громади Піщанської селищної ради в оперативне управління комунальному закладу «Центр культури і дозвілля» Піщанської селищної ради.

 12. Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються громадянам закладами культури, що перебувають в комунальній власності Піщанської селищної ради.

 13. Про погодження розміру місячної плати за навчання в комунальному закладі «Дитяча музична школа ім. П.Муравського» Піщанської селищної ради» та за тимчасове користування музичними інструментами.

 1.  Про передачу нерухомого майна (будівля лазні), що є комунальною власністю Піщанської селищної ради, до комунального підприємства «Побутовець» Піщанської селищної ради.

 2. Про виправлення технічних помилок.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пашкалян Надії Степанівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пашкаляну Віктору Даниловичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Холоднюк Ганні Іванівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бурдейному Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Раїнчук Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Волкогону Віталію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Сауляк Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Гандзію Євгенію Ярославовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Почтаренку Івану Олексанровичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рябову Ігорю Олександровичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Піхачек Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пустовіту Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рейвачу Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пустовіт Анастасія Павлівна для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Васалатій Ангеліні Лук’янівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Пацановському Ігорю Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (02.01).

 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мараховському Віталію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шпильовій Тетяні Терентіївні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Васалатію Миколі Павловичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Сауляку Сергію Микитовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хитруку Дмитру Валентиновичу, Хитруку Ігорю Валентиновичу, Малюті Юрію Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марачу Олександру Ігоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Сауляку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чоботарському Володимиру Івановичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ДУ «Крижопільський виправний центр (№113)» для ведення підсобного сільського господарства (01.04).

 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Саїнчук Галині Василівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Опаневичу Андрію Дмитровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ющенку Ігорю Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) гр. Поддубному Леоніду Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Соломончуку Миколі Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) гр. Шкарпіцькій Галині Григорівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойку Івану Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кривій Ользі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) гр. Поповіченко Галині Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чоботарській Ганні Кіндратівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бахус Антоніні Терентіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Гандзій Наталії Григорівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Овсійчук Любові Дмитрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Головатому Леоніду Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гридюшко Тетяні Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).

 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Вороновичу Валерію Олексійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Остапчук Ніні Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою гр. Бондару Володимиру Григоровичу для укладання договору оренди.

 46. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

 47. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану за ІІ квартал (І півріччя) 2021 року.

 

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора