42 чергова сесія

1. Про обрання секретаря на засідання чергової сорок другої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про план роботи Піщанської селищної ради на 2024 рік. План.

3. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Піщанської селищної ради на 2024 рік. План.

4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Піщанської селищної  ради на 2024 рік. Програма.

5. Про  умови оплати праці селищного голови.

6. Про  умови оплати праці секретаря селищної ради.

7. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Піщанської селищної ради та її виконавчих органів на 2024 рік. Положення.

8. Про Фонд депутата Піщанської селищної  ради 8 скликання та Порядок його використання. Порядок.

9. Про бюджет Піщанської селищної ради територіальної громади на 2024 рік. Додатки.

10. Про присвоєння назв новим вулицям та провулкам Піщанської територіальної громади. Додаток.

11. Про перейменування вулиць та провулків Піщанської територіальної громади. Додаток.

12. Про внесення змін до рішення 34 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 30.06.2023 року №1569 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Ковалишиній Любов Володимирівні».

13. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з СФГ «Харвест».

14. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ФГ «Алюкс-Авто».

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.