Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

15 сесія

18.11.2021 р.

 

 1. Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  №54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів. Додаток
 3. Про внесення змін до рішення 14 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 29.10.2021 року № 695 «Про утворення старостинських округів».
 4. Про дострокове припинення повноважень старости с. Рудницьке та с. Городище та звільнення старости Чорного Віталія Миколайовича.
 5. Про кадровий резерв Піщанської селищної ради.
 6. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради за 9 місяців  (ІІІ квартал) 2021 року. 
 7. Про передачу транспортних засобів (Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської селищної ради).
 8. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 9 місяців 2021 року Комунального некомерційного підприємства Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.
 9. Про передачу транспортних засобів (Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради).
 10. Про  погодження  калькуляції на платну послугу  «Швидкий тест для виявлення специфічних  антитіл  SARS-GOV-2» Комунального некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради.
 11.  Про затвердження Програми розвитку освіти дорослих Піщанської громади на 2021-2023 роки.
 12. Про надання згоди в оренду частини приміщення комунального майна.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Раїнчук Світлані Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іщенко Анастасії Онуфріївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельнику Миколі Леонтійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кордону Віталію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01) та для ведення особистого селянського господарства (01.03)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравець Олені Леонідівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Побережному Анатолію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондару Роману Олексійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, комунальному підприємству «Побутовець» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гуменному Василю Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Сауляк Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Васалатій Ангеліні Лук’янівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Васалатію Миколі Павловичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ДУ «Крижопільський виправний центр (№113)» для ведення підсобного сільського господарства (01.04).
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кланцатому Богдану Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазуренко Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зеленецькому Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зеленецькому Сергію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01).
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Накрайнюку Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондару Роману Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Насіківській Ніні Михайлівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Самоляку Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравець Олені Леонідівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Віннічуку Сергію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатій Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатій Ірині Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатому Віталію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатому Олександру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Барановському Андрію Валерійовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).
 41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ковалишиній Наталі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства.
 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ковалишину Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Краєвському Юрію Олеговичу для ведення особистого селянського господарства.
 44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пазюку Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Довгань Оксані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Грушецькому Андрію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства.
 47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Патоці Євгенію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Задворній Галині Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.
 49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Байді Катерині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.
 50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ходзінській Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства.
 51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Капліній Оксані Іванівні для ведення особистого селянського господарства.
 52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Голодній Олені Іванівні для ведення особистого селянського господарства.
 53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чуприні Валентині Іванівні для ведення особистого селянського господарства.
 54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чуприні Костянтину Олеговичу для ведення особистого селянського господарства.
 55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чуприні Вікторії Олегівні для ведення особистого селянського господарства.
 56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ковалишену Василю Петровичу для ведення особистого селянського господарства.
 57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ходзінській Людмилі Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.
 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Стасюк Антоніні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.
 59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Трач Тамарі Василівні для ведення особистого селянського господарства.
 60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Скрипій Мар’яні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Крисько Ользі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.
 62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Зарембі Олені Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.
 63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Карпенко Олесі Юріївні для ведення особистого селянського господарства.
 64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Тернавському Василю Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 65. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Цвігун Раїсі Петрівні для ведення особистого селянського господарства.
 66. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Цвігун Анжелі Георгіївні для ведення особистого селянського господарства.
 67. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Петришину Сергію Івановичу для ведення особистого селянського господарства.
 68. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Катруку Анатолію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства.
 69. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пазюку Федору Захаровичу для ведення особистого селянського господарства.
 70. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пазюку В’ячеславу Федоровичу для ведення особистого селянського господарства.
 71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Катруку Станіславу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.
 72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Катрук Юлії Сергіївні для ведення особистого селянського господарства.
 73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Рейвач Світлані Григорівні для ведення особистого селянського господарства.
 74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Кривоніс Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чулковій Ірині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пісковій Олені Степанівні для ведення особистого селянського господарства.
 77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пісковому Андрію Івановичу для ведення особистого селянського господарства.
 78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Костюк Оксані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Костюк Ігореві Михайловичу для ведення особистого селянського господарства.
 80. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Коловсіку Юрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.
 81. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Морару Георгію Степановичу для ведення особистого селянського господарства.
 82. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Лефлеру Владиславу Олеговичу для ведення особистого селянського господарства.
 83. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Лефлер Ларисі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.
 84. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ковалишиній Юлії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 85. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ковалишину Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.
 86. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Монастирському Денису Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства.
 87. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Монастирській Анастасії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.
 88. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Монастирському Віктору Михайловичу для ведення особистого селянського господарства.
 89. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чабан Марії Станіславівні для ведення особистого селянського господарства.
 90. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Юрків Володимиру Мар’яновичу для ведення особистого селянського господарства.
 91. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Юрків Ользі Петрівні для ведення особистого селянського господарства.
 92. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чабану Борису Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 93. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Опасіній Олександрі Петрівні для ведення особистого селянського господарства.
 94. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мазур Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства.
 95. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Сольвар Вікторії Василівні для ведення особистого селянського господарства.
 96. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Витикач Олесі Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.
 97. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Витикачу Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства.
 98. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Галянт Олені Іванівна для ведення особистого селянського господарства.
 99. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чудак Наталії Іванівна для ведення особистого селянського господарства.
 100. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Погореловій Наталі Петрівні для ведення особистого селянського господарства.
 101. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Андрусь Ганні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 102. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Малішевській Інні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 103. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ковтун Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства.
 104. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Кирнасівському Віталію Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства.
 105. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Кирнасівській Анастасії Олегівні для ведення особистого селянського господарства.
 106. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Шевченко Олені Віталіївні для ведення особистого селянського господарства.
 107. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пустовіт Лідії Василівні для ведення особистого селянського господарства.
 108. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Сідоровій Ілоні Андріївні для ведення особистого селянського господарства.
 109. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Лисаківському Михайлу Леонтійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 110. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Грубій Людмилі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 111. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чвалюк Наталії Павлівні для ведення особистого селянського господарства.
 112. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ратушняк Світлані Андріївні для ведення особистого селянського господарства.
 113. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Цвігун Вікторії Сергіївні для ведення особистого селянського господарства.
 114. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Цвігуну Денису Петровичу для ведення особистого селянського господарства.
 115. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Акопян Катерині Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.
 116. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Акопян Лілії Арамаїсівні для ведення особистого селянського господарства.
 117. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Донському Олегу Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства.
 118. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Акопяну Арамаїсу Ашотовичу для ведення особистого селянського господарства.
 119. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Плаксивому Володимиру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 120. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Костюку Віктору Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.
 121. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Слодецькій Інні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.
 122. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Караушу Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.
 123. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Півторак Діані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 124. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Тарнаруцькому Анатолію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.
 125. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Гріщенку Вячеславу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.
 126. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Нестеренко Олесі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 127. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Туніченку Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 128. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Смаглію Анатолію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.
 129. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Білявській Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.
 130. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мельнику Валерію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 131. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Саїнчук Світлані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.
 132. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Комаровському Олегу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 133. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Комаровській Лідії Василівні для ведення особистого селянського господарства.
 134. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мищенко Лідії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.
 135. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Маналатій Людмилі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.
 136. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Дідуру Анатолію Степановичу для ведення особистого селянського господарства.
 137. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Плаксивому Анатолію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.
 138. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Заведії Ніні Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.
 139. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Тарнаруцькій Юлії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.
 140. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Рябоконю Роману Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 141. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Гончар Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 142. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Черновій Тамарі Андріївні для ведення особистого селянського господарства.
 143. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Лозинському Станіславу Руслановичу для ведення особистого селянського господарства.
 144. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Коштирі Сергію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства.
 145. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Сороці Віталію Івановичу для ведення особистого селянського господарства.
 146. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бевзюку Євгену Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.
 147. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Дреліховському Володимиру Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 148. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Десятнику Івану Юхтимовичу для ведення особистого селянського господарства.
 149. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Грушці Вірі Адамівні для ведення особистого селянського господарства.
 150. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Гончаруку Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.
 151. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Філіпповій Любові Семенівні для ведення особистого селянського господарства.
 152. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Богачук Валентині Олексіївні для ведення особистого селянського господарства.
 153. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мазур Оксані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 154. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бондарчуку Сергію Леонтійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 155. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки гр. Ковалишиній Любові Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 156. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гончаруку Олександру Васильовичу.
 157. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дердюку Віталію Васильовичу.
 158. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Рибаченко Ларисі Анатоліївні.
 159. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Московчуку Олексію Васильовичу.
 160. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Дмитренку Олександру Миколайовичу.
 161. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Крижановському Володимиру Олександровичу.
 162. Про припинення права користування земельними ділянками  гр. Загурській Вірі Андріївні.
 163. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Сухині Валерію Михайловичу.
 164. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Осадчій Ніні Костянтинівні.
 165. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Довгань Володимиру Івановичу.
 166. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Рейвачу Василь Миколайовичу.
 167. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Гончарук Галині Степанівні.
 168. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Федорович Ользі Володимирівні.
 169. Про розірвання договору оренди землі.
 170. Про включення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності до переліку земельних ділянок, право оренди, на які буде виставлено на торги.
 171. Про внесення змін до Порядку використання Фонду депутата селищної  ради 8 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії селищної ради 8 скликання від  21 грудня 2020 року №41

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора