Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

38 сесія

 1. Про обрання секретаря на засідання чергової тридцять восьмої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.
 2. Про внесення змін до програми «Надання соціальних послуг та підтримки пільгових категорій населення Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки»».
 3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року. Додаток 1. Додаток 2.
 4. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді іншої субвенції (Департамент гуманітарної політики). Договір.
 5. Про внесення змін до рішення 28 сесії  Піщанської  селищної ради 8 скликання від 23.12.2022 року №1361 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік» (із змінами). Додатки.
 6. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану за 6 місяців (ІІ квартал) 2023 року Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради. Фінансовий звіт.
 7. Про затвердження звіту про  виконання  фінансового плану за I  півріччя 2023 року Комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради. Звіт.
 8. Про передачу комунального майна в оперативне управління. Додаток.
 9. Про внесення змін до рішення 36 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 25 серпня 2023 року №1661 «Про затвердження технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти ДНЗ (ясла-садок) «Райдуга»».
 10. Про введення до штатного розпису комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Горобинка» (дитячий садок) с. Чорномин Піщанської селищної ради» додатково 0,5 (нуль п’ять) штатної одиниці підсобного робітника.
 11. Про введення  до штатного розпису комунального закладу «Чорноминський ліцей» Піщанської селищної  ради додатково 1 (одну) штатну одиницю асистента вчителя.
 12. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування Науменко Ірині Василівні.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Білочук Галині Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Босовському Олегу Сергійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гладун Надії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Головчак Пелагеї Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Дубіняк Олександру Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр-м Жуку Сергію Сергійовичу, Жуку Сергію Леонтійовичу, Жук Людмилі Іванівні, Бурлаці Олені Сергіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Замчевській Тамарі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Король Раїсі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Лукіянчук Олені Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Мацько Лідії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Присяжній Валентині Федорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Слодецькій Інні Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Фрунзі Наталі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Хвуст Юрію Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Слободянюку Віталію Олександровичу   для городництва в с. Яворівка, Піщанської селищної ради, Тульчинського району,  Вінницької області.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Кланцатому Василю Івановичу для іншого сільського господарського призначення с. Яворівка, Піщанської селищної ради, Тульчинського району, Вінницької області.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Гончар Аллі Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Іванішину Олексію Віталійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Копчі Миколі Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Лесько Любов Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Носової Ганні Зіновіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Рудій Галині Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ФГ «Гейзер».
 36. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Жердецькому Анатолію Івановичу.
 37. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Колін Тетяні Дмитрівні.
 38. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Коліну Валерію Васильовичу.
 39. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Коліну Руслану Валерійовичу.
 40. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Лаптєвій Ользі Миколаївні.
 41. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Лупійчуку Максиму Сергійовичу.
 42. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Молодиченко Артуру Володимировичу.
 43. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Молодиченко Ользі Іванівні.
 44. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Станкевичу Валерію Васильовичу.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою гр. Склярук Анастасії Олександрівні для ведення комерційної діяльності (МАФ). (1)
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою гр. Склярук Анастасії Олександрівні для ведення комерційної діяльності (МАФ). (2)
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою гр. Склярук Анастасії Олександрівні для ведення комерційної діяльності (МАФ). (3)
 48. Про затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо Встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду ТОВ «Зернятко-Південь». Додаток.
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду ФГ «Гейзер». Додаток.
 50. Про припинення права оренди  земельної ділянки Ременяка Василя Михайловича.
 51. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради VIІI скликання  щодо відновлення роботи відділення поліції на території громади. Звернення.
 52. Про звернення депутатів Піщанської селищної ради VIІI скликання  щодо недопущення вилучення коштів місцевих бюджетів.
 53. Про введення  до штатного розпису комунального закладу «Миролюбівський ліцей» Піщанської селищної ради  додатково 0,5 (нуль п’ять) штатної одиниці медичної сестри.
 54. Про внесення змін до рішення 19 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.01.2022 року №1239  «Про Програму забезпечення національного спротиву на території  Піщанської селищної ради на 2022-2024 роки». Додаток.

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора