Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

16 сесія

15.12.2021 р.

 

 1. Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  №54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік» та затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих у міжсесійний період. Додатки

 2. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів     регуляторних актів Піщанської селищної ради на 2022 рік.

 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Загурському Миколі Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатій Оксані Валентинівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Караушу Михайлу Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Босовському Олегу Сергійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Івасишиній Тетяні Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Перегняк Галині Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 9.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манжуловській Валентині Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 10.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грушецькому Анатолію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, комунальному підприємству «Побутовець» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування.

 12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Притулі Тамарі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Забранюк Тетяні Леонідівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 14.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковалишену Руслану Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Полівердовій Олені Артемівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Михайловському Юрію Антоновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Гонорівській Олені Олександрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Данильченко Олені Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки ФГ «Тімохіна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки ФГ «Тімохіна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 21.  Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Мураховській Надії Олексіївні для ведення особистого селянського господарства.

 22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Антоненку Анатолію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Гуменній Олені Віталіївні для ведення особистого селянського господарства.

 24.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Керницькому Анатолію Миколайовичу для індивідуального гаражного будівництва.

 25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Пазюк Тамарі Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства.

 26.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Плаксивому Анатолію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 27.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Ковтюк Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 28.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Каневському Андрію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 29.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Ковалишиній Ользі Анатоліївні, Храппі Василю Юрійовичу, Бакан Сніжані Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Московчуку Олексію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 31.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плаксивому Володимиру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 32.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гринишиній Людмилі Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 33.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Теслюку Олександру Іллічу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 34.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шпатар Олені Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 35.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лаптєвій Ользі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кривій Ользі Василівні, Мар’яніч Марії Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 37.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Складаному Олександру Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 38.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дяденюк Галині Федорівні для ведення особистого селянського господарства.

 39.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гринишиній Юлії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.

 40.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грушко Олені Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.

 41.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пановій Марині Ігорівні для ведення особистого селянського господарства.

 42.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лупійчуку Максиму Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 43.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Раїнчуку П. Б., Каушан А. А., Шевчук О. В. для ведення особистого селянського господарства.

 44.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лупійчук Вікторії Олегівні для ведення особистого селянського господарства.

 45.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Густенко Марині Валеріївні для ведення особистого селянського господарства.

 46.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Густенку Сергію Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 47.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондурівському Ігорю Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 48.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хархалупі Руслану Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 49.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Кучер Ірині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 50.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рябовій Тетяні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козлюку Сергію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 52.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Косаренко Юлії Олександрівні, Романенку Володимиру Павловичу для ведення особистого селянського господарства.

 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Верлан Марії Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 54.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербатій Оксані Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

 55.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кланцатій Антоніні Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 56.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бурдейному Сергію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 57.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Густяковій Наталії Олегівні для ведення особистого селянського господарства.

 58.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стасюку Сергію Леонтійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 59.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стасюку Сергію Леонтійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Князькому А. Т., Віннічук Л. В. для ведення особистого селянського господарства.

 61.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Осадчуку Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Осадчук Галині Данилівні для ведення особистого селянського господарства.

 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Веселовській Оксані Олегівні для ведення особистого селянського господарства.

 64.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Антоновській Ользі Олегівні для ведення особистого селянського господарства.

 65.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Хлівнюк Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 66.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Хлівнюку Олегу Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Денисову Дмитру Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства.

 68.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Денисовій Віті Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.

 69. Про наданнядозволу на розробку проекту землеустрою гр. Володавському Юрію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 70. Про надання дозволуна розробку проекту землеустрою гр. Журавському Анатолію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства.

 71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Журавській Галині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

 72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Володавській Оксані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.

 73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Володавській Маргариті Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 74. Про надання дозволуна розробку проекту землеустрою гр. Дорошенко Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ожаровській Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Палій Олені Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.

 77. Про надання дозволуна розробку проекту землеустрою гр. Реві Вікторії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.

 78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Крохмальному Валентину Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Крохмальній Наталії Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 80. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Багрій Ларисі Григорівні для ведення особистого селянського господарства.

 81. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Караманчук Ганні Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 82. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Слободянюк Галині Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 83. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мойсєєвій Вікторії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.

 84. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мойсєєвій Валерії Олегівні для ведення особистого селянського господарства.

 85. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Рябоконю Назару Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 86. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Левицькій Ользі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства.

 87. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Реві Петру Степановичу для ведення особистого селянського господарства.

 88. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Михайловській Раїсі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 89. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Столярик Людмилі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 90. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Тварковській Інні Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 91. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Іщенко Аллі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 92. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Дідур Олександрі Олегівні для ведення особистого селянського господарства.

 93. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Князькій Альоні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 94. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Левицькій Наталі Григорівні для ведення особистого селянського господарства.

 95. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ткачуку Олександру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства.

 96. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Тонкоглазу Володимиру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 97. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Щербань Діані Павлівні для ведення особистого селянського господарства.

 98. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Писанець Олені Віталіївні для ведення особистого селянського господарства.

 99. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Попович Антоніні Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 100. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Осадчій Ніні Костянтинівні для ведення особистого селянського господарства.

 101. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Баурді Світлані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 102. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Осадчому Станіславу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 103. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Загиці Інні Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 104. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Монастирській Людмилі Леонтіївні для ведення особистого селянського господарства.

 105. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Монастирському Миколі Михайловичу для ведення особистого селянського господарства.

 106. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Монастирській Ользі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 107. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Тварковській Антоніні Павлівні для ведення особистого селянського господарства.

 108. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Кравченку Володимиру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 109. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Соловей Анні Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.

 110. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Катрук Лідії Олексіївні для ведення особистого селянського господарства.

 111. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Довганю Борису Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 112. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Олійник Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 113. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Рябовій Лесі Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

 114. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Заруцькій Вікторії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 115. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Заруцькій Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 116. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Заруцькому  Миколі Гавриловичу для ведення особистого селянського господарства.

 117. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Замчевській Ганні Парфіріївні для ведення особистого селянського господарства.

 118. Про надання озволу на розробку проекту землеустрою гр.  Козак Руслану Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 119. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Козак Тетяні Сергіївні для ведення особистого селянського господарства.

 120. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Гуркалу Михайлу Михайловичу для ведення особистого селянського господарства.

 121. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бланар Ірині Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.

 122. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Малішевській Єлизаветі Павлівні для ведення особистого селянського господарства.

 123. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Свідрук Ірині Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 124. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Репетій Людмилі Євдокимівні для ведення особистого селянського господарства.

 125. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Максимішину Андрію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 126. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Байді Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 127. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Кланцатій Валентині Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 128. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ременяк Ользі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства.

 129. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бордан Валерію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 130. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бордан Аліні Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 131. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ременяк Лесі Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 132. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Коржовській Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 133. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ходзінській Світлані Григорівні для ведення особистого селянського господарства.

 134. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Дерепі Анастасії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.

 135. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Виклюку Володимиру Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 136. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Зеленецькій Ніні Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 137. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мунтяну Івану Макаровичу для ведення особистого селянського господарства.

 138. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Рейвач Галині Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 139. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Кучер Анні Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 140. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пастуховій Аліні Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 141. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Зайцевій Діні Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 142. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Князькій Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 143. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Тарнаруцькому Сергію Федоровичу для ведення особистого селянського господарства.

 144. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. ЖитнюкуМиколі Віталійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 145. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Пасічник Інні Вадимівні для індивідуального гаражного будівництва.

 146. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Смаглій Валентині Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.

 147. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Денисову Сергію Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 148. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Панасюку Євгенію Олеговичу для ведення особистого селянського господарства.

 149. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Панасюк Людмилі Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

 150. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Панасюку Вадиму Олеговичу для ведення особистого селянського господарства.

 151. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Думанській Надії Пантелеївні для ведення особистого селянського господарства.

 152. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Тимцуник Олені Дмитрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 153. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Хворостовській Любові Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.

 154. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мурашко Мілані Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 155. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бенед Любові Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 156. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Сікорському Едуарду Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 157. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Костюр Валентині Максимівні для ведення особистого селянського господарства.

 158. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Крикуненку Віталію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 159. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Куришеву Костянтину Сергійовичудля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 160. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Косаренко Назару Олеговичу для ведення особистого селянського господарства.

 161. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Самоляку Михайлу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 162. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Осадчій Інні Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 163. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пантелейчуку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 164. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Король Раїсі Миколаївнідля ведення особистого селянського господарства.

 165. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Суворову Сергію Павловичудля ведення особистого селянського господарства.

 166. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Марущак Людмилі Володимирівнідля ведення особистого селянського господарства.

 167. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Рибоньці Тамарі Олександрівнідля ведення особистого селянського господарства.

 168. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Миронюк Альоні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.

 169. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Король Тамарі Аркадіївні для ведення особистого селянського господарства.

 170. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Щербатому Олегу Микитовичу для ведення особистого селянського господарства.

 171. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Слободянюк Каріні Олегівні для ведення особистого селянського господарства.

 172. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Валігурській Любові Дмитрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 173. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Слободянюку Іллі Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 174. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Слободянюк Тетяні Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства.

 175. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Слободянюк Руслані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 176. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Слободянюк Марині Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.

 177. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мойн Людмилі Сергіївні для ведення особистого селянського господарства.

 178. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Шмондрик Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.

 179. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Яровому Ігорю Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 180. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Сатановському Іллі Геннадійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 181. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Бурковському Олександру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства (01.03).

 182. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Кірєєву Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 183. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Толочному Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 184. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Толочній Світлані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 185. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Загрійчуку Андрію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 186. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Колін Яніні Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства.

 187. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Самоляку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 188. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Шиндер Вікторії Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 189. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Багрію Максиму Павловичу для ведення особистого селянського господарства.

 190. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Багрію Павлу Миколайовичу для індивідуального садівництва.

 191. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Смаглію Ярославу Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 192. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Смаглію Руслану Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 193. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Шиндеру Івану Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 194. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Смаглій Ірині Геннадіївні для ведення особистого селянського господарства.

 195. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Дегтяр Анастасії Якимівні для ведення особистого селянського господарства.

 196. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Бодні Валентині Леонідівні для ведення особистого селянського господарства.

 197. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бондаренко Таїсії Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 198. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Житкевичу Василю Борисовичу для ведення особистого селянського господарства.

 199. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Твердохліб Наталії Валеріївні для ведення особистого селянського господарства.

 200. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ущаповській Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 201. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Твердохлібу Дмитру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 202. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Котенко Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 203. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Атаманчуку Вадиму Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 204. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Атаманчук Анні Василівні для ведення особистого селянського господарства.

 205. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бондаренку Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 206. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Мазур Олені Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 207. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Кирсті Андрію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства.

 208. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Броварному Ростиславу Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 209. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Хомяк Марині Іванівні  для ведення особистого селянського господарства.

 210. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Лазинюк Олександрі Михайлівні  для ведення особистого селянського господарства.

 211. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Тимчику Богдану Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 212. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Тимчику Ярославу Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 213. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ковалишену Володимиру Степановичу для ведення особистого селянського господарства.

 214. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Королюку Сергію Олександровичу  для ведення особистого селянського господарства.

 215. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Шереметі Ігорю Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 216. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Королюк Наталії Ігорівні  для ведення особистого селянського господарства.

 217. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бойку Сергію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 218. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мазуренку Івану Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 219. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Тагієву Сергію Мамедовичу для ведення особистого селянського господарства.

 220. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ковалишеній Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 221. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Рожку Івану Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 222. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бурдейному Владиславу Валерійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 223. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Ратушняку Артему Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

 224. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бондар Олені Костянтинівні для ведення особистого селянського господарства.

 225. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Козак Валентині Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 226. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пустовіту Юрію Івановичу для ведення особистого селянського господарства.

 227. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Будковській Лілії Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 228. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Вернибі Наталії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

 229. Про надання дозволуна розробку проекту землеустрою гр. Нігеришу Анатолію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

 230. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бензилюк Ганні Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

 231. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. ТелюхСвітлані Борисівні для ведення особистого селянського господарства.

 232. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Чорноусу Євгенію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

 233. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Бондурівській Аллі Олегівні для ведення особистого селянського господарства.

 234. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Шевчуку Вадиму Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства.

 235. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Кусливій Надії Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

 236. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Мазур Наталії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 237. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Столярик Аліні Олегівні для ведення особистого селянського господарства.

 238. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Фасолі Ользі Степанівні для ведення особистого селянського господарства.

 239. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Дреліховській Світлані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 240. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Яковунику Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства.

 241. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Космачевській Еліні Валеріївні для ведення особистого селянського господарства.

 242. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Скицько Миколі Федоровичу для ведення особистого селянського господарства.

 243. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Сопільняку Василю Юхимовичу для ведення особистого селянського господарства.

 244. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пономаренко Світлані Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

 245. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр.  Костюк Наталії Геннадіївні для ведення особистого селянського господарства.

 246. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Войтюк Анні Борисівні для ведення особистого селянського господарства.

 247. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Євдокимову Олександру Борисовичу для ведення особистого селянського господарства.

 248. Про надання дозволу на заключення договору оренди на земельну ділянку гр. Лещенку Олександру Віталійовичу.

 249. Про надання дозволу на заключення договору оренди на земельну ділянку гр. Лещенко Наталі Павлівні.

 250. Про надання дозволу на заключення договору оренди на земельну ділянку гр. Монастирській Надії Леонтіївні.

 251. Про надання дозволу на заключення договору оренди на земельну ділянку гр. Коцанюк Тетяні Степанівні.

 252. Про надання дозволу на заключення договору оренди на земельну ділянку гр. Довгань Вірі Василівні.

 253. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (під господарськими будівлями та дворами) в оренду гр. Задорожному Анатолію Петровичу.

 254. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Андріїшину Володимиру Федоровичу.

 255. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Голімбієвському Олександру Станіславовичу.

 256. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Голімбієвському Володимиру Олександровичу.

 257. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання  земельних ділянок в межах с. Яворівка.

 258. Про передачу в оренду приміщення комунального майна шляхом проведення аукціону та включення об’єкту до Переліку першого типу

 

             Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора