Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

48 сесія

1. Про обрання секретаря засідання чергової сорок восьмої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про внесення змін до Програми «Розвиток житлово-комунального господарства на території Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки». Програма.

3. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Піщанської селищної територіальної громади матеріальних цінностей. Додаток.

4. Про внесення змін до контракту з директором Комунального підприємства «Побутовець» Піщанської селищної ради в частині матеріального забезпечення директора. Додаток.

5. Про внесення змін до рішення 45 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 01.03.2024 року №1857 «Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (27 державна пожежно-рятувальна частина (смт Піщанка) 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Вінницькій області (смт Крижопіль))». Договір.

6. Про внесення змін до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік». Додатки.

7. Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року. Доходи. Видатки.

8. Про затвердження Плану формування мережі закладів загальної середньої освіти Піщанської територіальної громади на 2024-2027 року. План.

9. Про повернення комунального майна (будівля пилорами та столярного цеху), що знаходиться в господарському віддані Комунального підприємства «Побутовець» Піщанської селищної ради на баланс Піщанської селищної ради. Додаток 1. Додаток 2.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Гинді Валентині Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Касько Надії Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Каську Анатолію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Пановій Галині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Побережній Ганні Никифорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Поросесію Сергію Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Станкевич Ларисі Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Стенянській Тетяні Василівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Чуприні Олегу Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Шідловській Тетяні Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Ковалишиній Любові Володимирівні для городництва.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у  постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг (09.01).

22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Соборовій Ользі Дмитрівні.

23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Столярик Вікторії Сергіївні.

24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Чвалюку Дмитру Трохимовичу.

25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. Озарінській Олені Василівні.

26. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ФГ «Олійник Д.І.».

27. Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в межах селища Піщанка Товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд  електронних комунікацій на території Піщанської селищної ради Вінницької області.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «КОМПАНІЯ ОРТУС» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язані з користуванням надрами.

29. Про скасування рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1815 «Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з СФГ «Харвест»».

 

Поіменне голосування по розгляду питань порядку денного.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора