21 березня

21 березня на базі

КЗ"Піщанський ліцей 1"

відбулися змагання з футзалу серед шкільних команд у рамках ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» між закладами загальної середньої освіти Піщанської громади.

За перемогу змагалися 2 команди (24 учасники)

КЗ"Чорноминський ліцей" та КЗ"Піщанський ліцей 1".

Юні спортсмени показали командну гру та високі досягнення з футзалу. За підсумками проведених змагань визначено лідерів турніру.

Перше місце зайняла команда КЗ"Піщанський ліцей 1".

Друге місце посіла команда КЗ"Чорноминський ліцей".

Вітаємо учасників! Подальших премог спортсменам!

Проєкт «Пліч-о-пліч» - це про об’єднання, це про підтримку дітей з боку батьків, вчителів, спортсменів, адже дітям для повноцінного розвитку не вистачає живого спілкування та запального спортивного азарту.

Нехай спорт завжди буде рушійною силою до нових вершин, а наша єдність та сила допоможуть нам здолати будь-які перешкоди!

Особливі слова вдячності за допомогу в організації змагань та допомогу в придбанні брендової атрибутики керівнику Піщанського осередку громадської організації

«МИ-ВІННИЧАНИ» Людмилі СЛОБОДЯНЮК.

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису