07 травня

IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед юнаків.

Сьогодні, 07 травня  2024 року наші учні з «Піщанського ліцею № 1» Піщанської селищної ради взяли участь у змаганнях у м. Вінниця на базі СК «Здоров'я»,  за першість змагалися сім  команд  представляти нашу область на всеукраїнському рівні.

Привітав учасників Сергій БОРЗОВ - голова Вінницької ОДА. За словами Сергія Борзова, проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», що втілюється з ініціативи Президента Володимира Зеленського, - це чудова можливість для самореалізації кожного учня.

Чудовий настрій, спортивний азарт, товариські стосунки і надзвичайно позитивна атмосфера панувала на спортивному  майданчику як серед гравців так і серед вболівальників. Всі учасники змагань достойно представляли свої команди. Під час змагань гравці демонстрували свою спортивну майстерність, витривалість, спритність, наполегливість та силу єдності. Наші спортсмени посіле п'яте місце серед семи команд області.

Ми висловлюємо щиру вдячність:  дітям - за докладені зусилля,  батькам - за підтримку, вчителям фізичної культури  Анжелі САТАНОВСЬКІЙ та Наталії МАЗУР, тренерам, за приділений час, вкладені сили і душу  та організаторам спортивних змагань за їхній неймовірний внесок і старання! Ваша відданість спорту, наполеглива праця, тренування, участь у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» надихають і підтримують дух перемоги.

Дякуємо Збройним силам України за можливість нашим дітям займатися спортом. Слава Україні! Героям слава!

Фото без опису    Фото без опису