23 квітня

Фото без опису23 квітня 2024 року в межах Президентської програми "Пліч-о-пліч" в м. Тульчин відбувся ІІІ етап районних змагань з черлідингу.

Дев'ять команд Тульчинського району змагались у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з черлідингу. Команда з КЗ "Піщанський ліцей № 2" Піщанської селищної ради гідно представила та посіла 4 сходинку серед представників дев'яти команд Тульчинського району за участю тренера Валентини ШПАТАР, дякуємо Вам за чітко організовану роботу.

Черлідинг - це спортивний вид танцю, який супроводжує різноманітні змагання. Наші вихованці - це чисті "народники", але рівень фізичної підготовки дозволив продемонструвати гарний результат, дебютуючи у спортивних танцях. Красиві, талановиті, юні черлідерки запалювали і надихали своєю енергією та майстерністю.

Щиро вітаємо всіх учасників бажаємо перемог та яскравих емоцій в наступному етапі змагань. Бажаємо нашій молоді і надалі бути активними та спортивними! Вдячність всім бійцям Збройних Сил України, усім Захисникам і Захисницям, завдяки яким ми маємо можливість жити, навчатися, змагатися, сягати спортивних вершин.

Фото без опису            Фото без опису