03 травня

Фото без опису03 травня відбувся ІІІ районний етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування у с.Печера Шпиківської селищної громади Тульчинського району. Участь приймали учні з КЗ «Піщанський ліцей №1»Піщанської селищної ради.

Висловлюємо вдячність вчителям фізичної культури Наталії МАЗУР та Анжелі САТАНОВСЬКІЙ за підготовку команди.

Юні спортсмени показували свої вміння та навички, адже спортивне орієнтування – це завжди щось нове, цікаве та захоплююче. Тут не встановлюються рекорди, але бути кращим можна лише тут і зараз. Це вид спорту, у якому гармонійно поєднуються фізичні, розумові та психологічні якості.

Спортивне орієнтування – це унікальний вид спорту, що поєднує в собі фізичну витривалість, стратегічне планування, навички орієнтування на місцевості та уміння швидко приймати рішення.

Діти успішно подолали усі випробування.

За перемогу боролися 6 найкращих команд.

Це був надзвичайний насичений яскравими враженнями та позитивними емоціями день, який надовго запам’ятається нашим школярам.

Невтомно дякуємо за цю можливість збройним силам України та кожному військовому, які нині боронять кордони нашої держави!

Фото без опису  Фото без опису