28 лютого

Фото без опису28 лютого відбулось урочисте відкриття ІІ етапу змагань з волейболу в рамках спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У змаганнях участь взяли 100 учасників, які продемонстрували свою спритність, витривалість та командний дух. За результатами змагань перше місце серед команд хлопчиків у другому етапі з волейболу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги'' зайняла команда КЗ "Піщанський ліцей 1", друге - КЗ "Рудницький ліцей", третє - КЗ "Миролюбівський ліцей". Призові місця серед команд дівчат: перше - КЗ "Піщанський ліцей 1", друге - КЗ " Піщанський ліцей 2", третє - КЗ "Рудницький ліцей", четверте - КЗ "Миролюбівський ліцей". Вітаємо всіх учасників змагань!

Спорт — це наша надія на майбутнє. Спорт дійсно відіграє значну роль у формуванні особистості, впливаючи на фізичний стан, психічне здоров’я, а також розвиток соціальних навичок і характеру.

Ми безмежно раді, що юні спортсмени нашої громади долучаються до таких проєктів, як «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Адже це показує нашу жагу до перемоги. Будучи разом, ми зможемо побудувати наше майбутнє.