18 квітня

Підбито підсумки ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед юнаків.

18 квітня команда хлопців разом з вчителями фізичної культури Сатановською А.Б. та Мазур Н.О. представляли КЗ «Піщанський ліцей ✓1» Піщанської селищної ради на ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» з волейболу у м.Тульчин.

Це було неймовірно!

Під час останнього дня відбіркового етапу змагань з волейболу

«Пліч-о-пліч» на майданчику зустрілись вісім команд. Всі команди налаштувалися на перемогу та вступили у запекле змагання за право вийти у фінал регіонального етапу змагань.

За результатами змагань

ПЕРШЕ місце посіла наша команда з

КЗ «Піщанський ліцей ✓1» Піщанської селищної ради.

Щиро вітаємо переможців! Молодці! Так тримати!

Дякуємо всім, хто долучився до змагань: педагогам, тренерам, юним спортсменам та їхнім батькам.

Нехай цей волейбольний дух і надалі розцвітає серед молоді, спонукаючи їх до нових перемог та досягнень у спорті та житті загалом. Участь у таких подіях надихає молодь на спортивні досягнення та розвиває дух товариства серед школярів.

Гарні враження та позитивні емоції переповнювали наших учнів у день змагань.

Низький уклін та подяка Збройним Силам України за можливість жити і займатись спортом!