Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

Змінили особисті реєстраційні дані - повідомте податкову

Дата: 23.06.2021 11:53
Кількість переглядів: 1734

Фото без опису

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує громадянам про те, що всі фізичні особи є платниками податків та зборів. Інформація про отримані доходи, нараховані/сплачені податки та інші відомості накопичується в особових картках платників податків.

Облік фізичних осіб - платників податків ведеться у Державному реєстрі за реєстраційними номерами облікової картки платника податків, а осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це податкову інспекцію, ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім'ям, по батькові (за наявності), серією та/або номером діючого паспорта громадянина України без використання реєстраційного номера облікової картки платника податків (до паспортів громадянина України з числа зазначених осіб вноситься відмітка, яка свідчить про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта).

Звертаємо увагу, що у разі якщо фізична особа – платник податків змінив особисті реєстраційні дані, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання (податкову адресу), то такий платник зобов’язаний повідомити податкову інспекцію про зміну даних протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (Форма № 5 ДР)  або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (Форма № 5 ДРП).

Фізичні особи подають зазначені заяви форми 5ДР та 5ДРП подають особисто або через представника (за довіренністю) до контролюючого органу за своїм місцем проживання, а у разі зміни місця проживання - до контролюючого органу за новим місцем проживання.

Шановні громадяни, слідкуйте за достовірністю наданих Вами до податкової інспекції відомостей і вчасно повідомляйте про зміни облікових даних.

Уповноважена особа

ГУ ДПС у Вінницькій області                                   Людмила СУЗАНСЬКА

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора