.

Дата: 30.07.2021 17:33

Працівники сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №1 Тульчинського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області посилено працюють на автошляхах  Піщанської селищної  територіальної громади для профілактики дорожньо-транспортного травматизму та стабілізації стану аварійності.

Під час проведення місячника безпеки дорожнього руху поліцейські здійснюють профілактичні відпрацювання на території обслуговування, слідкують за дотриманням Правил дорожнього руху та посилено патрулюють  в місцях концентрації ДТП та на аварійних ділянках.

Закликаємо усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР:

-не перевищуйте швидкість;

-не сідайте за кермо у стані сп’яніння;

-не створюйте аварійні ситуації, не робіть різких маневрів;

-виконуйте обгін і випередження у дозволених місцях;

-не користуйтеся телефоном під час руху;

-пристібайтеся пасками безпеки та користуйтеся мотошоломами.

Шановні учасники дорожнього руху! Пам’ятайте, від дотримання усіх Правил безпеки дорожнього руху. Від  рівня вашої відповідальності залежить людське життя, адже дорога не пробачає помилок.