Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

Дата: 20.09.2021 16:25

Відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Піщанської селищної ради повідомляє про те, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 835 від 11.08.2021 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» (розроблена з метою реалізації Закону України від 21.05.2021 № 1477-ІХ„Про внесення зміни до статті 2 Закону України „Про державну соціальну допомогуособам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю ” щодо підвищеннядітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розмірудержавної соціальної допомоги ).

Розмір державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю віком до 18

років, інвалідність яких пов’язана з пораненням чи іншим ушкодженням

здоров’я від вибухонебезпечних предметів, з урахуванням всіх надбавок,

підвищень та інших доплат, у тому числі передбачених Кабінетом Міністрів

України, підвищується на 50 відсотків розміру державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю.