Дата: 18.10.2021 18:29

Відповідно до розпорядження селищного голови від 18.10.2021 р. №20 скликається чергова чотирнадцята сесія селищної ради. Пленарне засідання відбудеться 29 жовтня 2021 року о 10-00 годині в приміщенні селищної ради по вул.Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання чергової 14 сесії виносяться питання:

Про Прогноз бюджету Піщанської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  № 54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік» та затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих у міжсесійний період.

Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року №46 «Про Положення про старосту».

Про утворення старостинських округів.

Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування  Науменко І.В.

Про  внесення  змін  до  програми  «Ветеран»  на  2021-2023 роки, затвердженої  рішенням  2  сесії  Піщанської  селищної  ради 8  скликання  від  21  грудня 2020 року  № 40.

Про внесення змін до додатку №2 «Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2024 роки», затвердженої рішенням 2 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020р. №34.

Про внесення змін до додатку  №2  «Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2024 роки» Піщанської селищної ради,  затвердженої  рішенням 2 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020р. №34.

Про безоплатну передачу на баланс комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської селищної ради частини приміщення з балансу  Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради.

Про передачу майна комунальної власності територіальної громади Піщанської селищної ради в оперативне управління комунальному закладу «Центр культури і дозвілля» Піщанської селищної ради.

Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються громадянам закладами культури, що перебувають в комунальній власності Піщанської селищної ради.

Про погодження розміру місячної плати за навчання в комунальному закладі «Дитяча музична школа ім. П.Муравського» Піщанської селищної ради» та за тимчасове користування музичними інструментами.

Про передачу нерухомого майна (будівля лазні), що є комунальною власністю Піщанської селищної ради, до комунального підприємства «Побутовець» Піщанської селищної ради.

Про виправлення технічних помилок.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою.

Про звернення депутатів Піщанської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

Різне.