Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

.

Дата: 01.11.2021 15:06
Кількість переглядів: 1372

Фото без опису    

УВАГА КОНКУРС !!!!!

Піщанська селищна рада запрошує взяти активну участь у конкурсі «Комфортні громади»

5 жовтня Вінницька обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 роки. Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація проєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел.  

Конкурс проводитиметься в два етапи: спочатку – на рівні територіальної громади, потім на рівні області. Всі проєкти, які будуть подані до Піщанської селищної ради на першому етапі, будуть переглянуті відбірковою комісією.  Визначені  комісією проекти будуть допущені до голосування жителів громад. І лише проєкти, схвалені громадою, переходять на другий етап - на обласний рівень. Вони оцінюються фахівцями-експертами та передаються Експертній раді, яка й визначає переможців конкурсу. 

Подавати проєкти можуть фізичні особи віком від 18 років, які є громадянами України та проживають та/або зареєстровані у Піщанській селищній територіальній громаді.

Учасникам Конкурсу-2021-2022 пропонується розробити проєкти за такими напрямами:

– «Безпечна та доступна громада» –впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади;

– «Здоров`я жителів громади» –здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров`я (первинного та вторинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області;

– «Сучасна громада» –розвиток культурної, спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку тощо;

– «Спроможна громада»–економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

Правила співфінансування з обласного бюджету: обсяг співфінансування з обласного бюджету до 500 тис. грн, а власний внесок має бути  не менше 50%. 

Особливу увагу зверніть на відповідність  ваших ідейних проєктів цілям та завданням Стратегії збалансованого регіонального розвитку   Вінницької області на  період до 2027 року, відповідність цілям  Стратегії розвитку Піщанської  територіальної громади до 2030 р.

 Прийом проєктів проводиться до 15 листопада. Проєктні заявки надаються  до сектору  зовнішньоекономічної діяльності, аналізу та прогнозування, внутрішньої торгівлі та агропромислового виробництва   Піщанської селищної ради: смт Піщанка, вул. Центральна 34, у паперовому вигляді відповідно до затвердженої Форми проекту (Додаток 1), або на електрону пошту Піщанської селищної ради  ps-rada@ukr.net. Проєкт попередньо має отримати підтримку не менше 25 осіб – громадян України віком від 18 років, які є жителями громади і підтримують проєкт шляхом підпису в Додатку до Форми проєкту.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3 Положення


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора