.

Дата: 12.11.2021 16:24

Піщанська селищна рада повідомляє, що триває конкурс обласної Ради «Комфортні громади – 2021-2022».

Цьогоріч умови конкурсу оновили – він відбуватиметься у 2 етапи.

• Перший етап - на рівні громади. Кожен населений пункт може подати свій проект на реалізацію, за нього будуть голосувати жителі. Потім відбіркова комісія при селищній  раді обере кращі проекти, які направлять на обласний конкурс.
  • Другий етап – це відбір кращих проектів на обласному рівні.

Напрямки цьогорічного конкурсу:

• Безпека та доступна громада
  • Здоров’я жителів громади
  • Сучасна громада
  • Спроможна громада

Обсяг фінансування з обласного бюджету на проекти може бути до 500 тис. грн., з умовою 50% співфінансування з місцевого бюджету.

Конкурс «Комфортні громади» уже розпочався, свої проекти можна подавати до 15 листопада у селищну  раду. Кращих визначатимуть у лютому 2022 року.

Переможцями від нашої громади можуть стати кілька проектів. Потрібно гарно та злагоджено попрацювати, аби робити нашу громаду кращою та комфортнішою для людей.