Дата: 10.12.2021 16:32

Фото без опису  Відповідно до розпорядження селищного голови від 10.12.2021 р. №23 скликається позачергова шістнадцята сесія селищної ради. Пленарне засідання відбудеться 15 грудня 2021 року о 10-00 годині в приміщенні селищної ради по вул.Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання позачергової 16 сесії виносяться питання:

Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  №54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік» та затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих у міжсесійний період.

Про затвердження плану діяльності  з підготовки проектів     регуляторних  актів Піщанської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на  розробку проектів землеустрою.

Про надання дозволу на заключення договору оренди на земельну ділянку.

Про припинення права користування земельними ділянками.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання  земельних ділянок межах с. Яворівка.